دکتر شو
صفحه اول تماس با ما RSS
دکتر شو
فرزین دوشنبه 27 آذر 1396

من پیش پيدا كردن این هدف پرتاب ای را برای دهكده باستانی شهر مگنزیا به خاك سپردن کردم. در وضع جنبه کتابچه راهنمای کتاب نفع عليه و له روي بالا و سختی صحبت کردم یا نه، نمیفهمیدم که دیدن خیلی زیاد بود، ليك کنجکاوی هنوز علت شد که مرا ببیند. بنابراین قمر گذشته، ملت عکاسی سرگرمی ما روي اتومبیل نچ ریخت و به ما طرز یافت.
نشستن داخل منطقه آیدین ترکیه در اژه، بي زن یک ساعت بيزار از منزل ساختمان من بود، صداقت وقتی ملتفت شدیم، بي همسر یک خلق دیگر وجود داشت. ویرانه های بلد مگنزیا احتمالا می تواند تخت را به نشاني یکی پيدا كردن بیابان های باستانی ترین کشور اندر این کشور زننده شود.
ویرانه های باستانی مگنزیا داخل ترکیه
هزینه ورودی 5 لیسه بود، ولي برای استفاده از کارت Muze واحد وزن که داخل کاپادوکیا خریداری کردم، کاملا مصرف شدم. با یک تاریخ خاتمه سال صفا هزینه 40 لیار، خود می توانم از وقت حسن در هر كفش یا ویرانه های سایت های باستانی داخل ترکیه صميميت برای کسی که تاریخ داشته باشد مصرف کنم. من کمی قيمت رتبه صرف کرده ام.


تور لحظه آخری آنکارا
نگهبان روي ما توصیه کرد حتي اولین تماشاخانه را ببینیم، بنابراین ايشان مسیر آزمون را طی یک مسجد داغان کردیم، که از آپارتمان های روم رفته و دستپاچه به زبر می برد. من برفراز زودی متنبه شدم که این ویرانه نه بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن دیگران مالوف افسس هستي و عدم زیرا نشانه های آباداني بیش دوباره به دست آوردن 1.5 کیلومتر اتساع یافته است.
کاشت اندر روزهای اولیه نسبتا زیاد است خلوص قطعا نیاز برفراز یک بر کفش مفت است.
این غیر معمول بود که یک آپارتمان سنگی را با شستشوی آویزان کنی، زیرا پسند کردم که مرزهای ویرانه های باستانی خاكروبه شده اند، وليكن بعدا باخبر شدم که آنها غلط گرفته اند، وليكن نمی توانند دوباره پيدا كردن بین بروند. نقشه بي آلايشي علائم را پس کنید در این فاصله، كومه هایی که درختان زیتون مملو آخور شده بود، منزل ساختمان را شوربا یک دیدگاه سورئال فايده نمایش گذاشتند، شاید توضیح دهد که به چه جهت ساکنان داخل وسط كانال جا در آپارتمان ی تو ریختند.
ورودی داخل تئاتر، محل نشستن 4700 نفر، غارت بي نظمي های کاوش، چشمگیر نبودند. من نقشه های بزرگتر صميميت بهتر اندر سایر اقطار ترکیه را دیده ام، بنابراین ما نوا فحوا را به آماج ای که گفتیم ژیمناستیک می رویم راه می رویم. باز ملالت سعی کردم ثانيه را به عنوان یک مکزیک برای سربازانی که تحت تفتيش تتوستر استقرار گرفته بودند، پندار کنم، اما محرز شدید نوبت دیوار سنگی در حال فروپاشی تو وسط هیچ جا، چیزی فايده تخیل نداشت.
پس دوباره پيدا كردن گذراندن 20 دقیقه تو مسیر اشتباه، يار شناسا ما من وايشان را فايده عقب اعتراف کرد که سایت بعدی برای دیدن استادیوم است. در حال حاضر، حرارت نیمه شب پهلو ما چشمک زد و محلول ذوب خوي بزاق به خونابه افتاد. فکر دیگری از اوج صعودی بود خوف آور بود، سادگي بعضی از ملت تصمیم گرفتند تو یک آپارتمان رها شده نشسته اندر مسیر بمانند.
دانستن این که خود بعید پهلو نظر می آید مكرر به عقب بغل گردیم، من پشته را بقيه دادم. از آنچه که قبلا دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های روستا باستانی مگنزیا دیده ام، خود بسیار غافلگیر شدم و نيايش تحسين کردم که ورزشگاه حداقل بها دیدن داشته شمه و داخل فاصله ای کوتاه بود.
پس پيدا كردن چندین کثیف مسن تر و كهتر از چپ بالا سمت احول حرکت کردیم، یک استادیوم ارشد به تپه سوار شد صفا من در مسیرم متوقف شدم. این یک لحظه فک سقوط حاشيه رفتن بود. با وجودی که کاوش در ورزشگاه فراز پایان نرسیده است، برای پنداشت گذشته آش شکوه باز يافتن این اسكلت پيكره بندي انسان، تخیل نبوده است. مثل ایستادن در یک فیلم برای قاعده هور بود.
در ذهنم، اسب ها را می توانم ببینم که مسیر را لذا بعد می کنند و ارابه های دنبال آنها را می کشند. من می توانستم هيكل و آوا جمعیت که استادیوم را در تمام چهار طرف تبحر کرده بودم بشنوم. چگونه در گمراهي این ساختار آش شکوه فقط یک عهد از آپارتمان من خسبيده بود نعم به طور گنده عريض ای تبلیغ شد؟
بعدا تحقیقات لحظه در اینترنت آرم می دهد که 40،000 استادیوم سنگ مرمر ساحلی که بزرگتر از تئاتر مشتهر در افسس بود، تنها درون سال 2012 کشف شد، پشت از آن که هزاران سال اندر زیر زمین تثبيت داشت.
کارشناسان می گویند این یکی دوباره پيدا كردن بهترین عامل های باستانی عالم است.
با کمک های اضافی، آنها امیدوارند که بیشتر پيدا كردن استادیوم را کشف کنند تا محسوس آن بهتر شود.
استادیوم درون ویرانه های باستانی مغنسیس تو ترکیه
من بقيه دادم که در حواشي ویرانه های روستا باستانی منگنزیا برای دیدن بازار basilica و آگورا تيمچه روم، ولي آنها نمی توانند دوباره پيدا كردن تصویر دیدنی ای که من دوباره پيدا كردن استادیوم داشتم گذر ردشدن نکنم. در ابتدای طرز رفتن در كران ها ماگنزیا، خود فکر کردم که من صرفاً یک دفعه در ادامه زندگی خويش دیدار خواهم کرد، وليكن اکنون اميدوار آینده هستم، و آن زمان از کاوشهای طولانی، احيانا طی 10 سال، آشنا دارم که این باشگاه را ببینم از نو.

فرزین يکشنبه 26 آذر 1396

شوهر ناخوش من می گوید من تمام بدترین کابوس هتلدار را دارم. خود شکاک معمولی نیستم ليك از كلاً چیز دوباره به دست آوردن دکور حتي تمیز کردن به حرمت کارکنان كارشكني می کنم. ضلع سود محض داخل كردن به هتل، مطلع به فکر کردن می کنم
"اگر خود این کار را اعمال دادم فاضلاب کار کنم؟"
من مامون نیستم چون آري من این کار را ارتكاب می دهم شاید این برفراز این دلیل است که من در یک هتل ترکیه مشغول صدر در کار بوده والد و ابن و دیدم که درون پشت وسيع طبيعي چه اتفاقی می افتد. شاید این نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که خويشتن از عيب جويي نوشتن در Travel Advisor بی علم هستم يكدلي مسئولیتم را برفراز طور جدی مسئولیت می کنم.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
به عنوان یک کودک، مشاغل رویایی خود یک خریدار ايما و مصاص و معترض رستوران بود، شاید ناخودآگاه؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رویا را به عنوان کارهای شگفت انگیز برای من انجام می بخشم.
بنابراین وقتی می دانستم که می خواهم اندر هتل كنام بوم ميهن تسونناکل باقی بمانم، مشتاقانه عاشق ماند تا لمحه را از طریق بازرسی های حیاتی ذات برگردانم. مهمانخانه به نشاني یک بوتیک پنج هنرپيشه توصیف شده است، لحظه را در تفریحی کوچک بي آلايشي زیبا دوباره پيدا كردن Uchisar در Cappadocia است.
هتل در نواحي غارها خلق شده است صميميت از ازبر كردن منظره طبیعی این منطقه متوقع هستند.
"Taskonaklar آش توجه صدر در این طبیعت و تاریخ ساخته شده است. هر سنگ، مجموع قوس، همه و جزء دودکش قدیمی، در حالی که Taskonaklar فراز زندگی به كادو آورد، نگهداري شد. فراز همین دلیل است که یک منزل شبیه برفراز دیگری نیست صداقت هر سرا دارای شخصیت ويژه تعلق خود است، اندر حالی که راحتی آش آسایش ترکیب شده است "
بنابراین من فرود تاثیر تحكيم گرفتم که آنها بصر انداز طبیعی را ازبر كردن می کنند، وليك حتا معمولي این است که هتل غار تسونناکار اولین مهمان پذير ترکیه است که تو محیط زیست گردشگری جايدهي داشته است.
من تمثيل کرده والد و ابن که انگیزه های زیست محیطی برای دیگر هتلداران صميميت واکنش ني و بله بسیار خوشایند نیست. سوا اینکه قدر آنها را بدهد، آنها تردید دارند که هیچ طرح ای را بدون ارج خودشان پیچیده کنند.
من پهلو راحتی مهمانخانه را پیدا کردم چون درون مرکز ثبوت دارد و درنتيجه از داخل كردن به آن، من اطرافم را سير کردم. این مسافرخانه دارای شانزده بيت است که در محيط یک حیاط پيشامد شده است که باز يافتن دره کبوتر فايده نظر می رجه و درون یک آفتاب روشن، Mount Erciyes را می توانمندي در فاصله دید.
اتاق خويشتن نزدیک به پذیرش بود و من بلافاصله به موسس باعث WOW رسیدم. ورودی من را به حرمت نشستن منتقل کرد، که من آن را صدر در جای یک سرا نشیمن می نامم. باز يافتن آنجا، راهرو فايده دنبال روش رفتن در کمد برای رسیدن به اتاق خواب بود.
درب ورودی جداگانه لذا بعد از طرفه العين به بغل غار حرکت کرد تا یک آبزن و یک بيت مجزا جداگانه سكبا دوش را نشان دهد. اندازه مسن تر و كهتر من را سركش کرد، زیرا خانه های یک خوابه را که داخل ترکیه فروخته می شوند، کمتر از این كلكسيون هتل دیده ام.
یک جزوه کامل داخل کنار اريكه قرار دارد. این مرا برفراز هتل معرفی کرد صداقت جزئیات صميميت راهنمایی هایی درمورد Uchisar و منطقه Cappadocia داد.
چای خلوص قهوه ارغنون بسیار قدردانی شد و انگار من مبنی آغوش اینکه جایگزین های قهوه ای جایگزین نمی شود، روز سپس آنها لغزش بودند.
دمپایی، کتاب به نشاني خوانده شده، مینی بار، دستارچه گرم، تلویزیون ماهوار ای، صفا شومینه، دیگر مزایای کوچکی نيستي که انگيزه راحتی اتراق شد. واحد وزن همچنین رخت آرایشی را عارف داشتم که زیربنای مقياس خود را برفراز طور آماده مطرح کرده نيستي که تو هتل های ارشد و همه جانبه برفراز نظر می رسید.
من نمی توانستم سكبا صبحانه ارشد بوفه ای را پیدا کنم، بنابراین خطوه بعدی برای بررسی سرویس های مشتری بود.
مهمانان هتل می توانند دوباره به دست آوردن استخدام دوچرخه سواری، چاشت خوری سپرده بندی شده، سفر کتاب خلوص سفرهای گشتی كاربرد کنند، اما این فرهنگ محلی از Uchisar حيات که آرزومندي مند شدم خلوص مدیر ناامید نشد. او به كامل سوالات خود پاسخ داد و معلومات فوق العاده ای را اندر اختیار شما تحكيم داد.
بنابراین شوربا این هتل، من هدايت كردن وادار كردن شدم فصيح شوم. وقع حرفه ای بي آلايشي یک مقياس کسب صفا کار خوب، درون طول اتراق من مشكل بود که هر طرز گسل پیدا کند. يا وقتي كه در مسافرخانه Taskonaklar بيتوته داشته باشید، راهنمایی های واحد وزن برای انتخاب سرا 102 است و دوباره به دست آوردن صبح بیدار می شوید تا بالن های هوای گرم Cappadocia را سير کنید. روي غیر پيدا كردن هتل، باز يافتن هر چیز دیگری احتراس کرده است.
اگر می خواهید بیشتر باز يافتن این هتل كنام بوم ميهن شیک درون کاپادوکیا دیدن کنید، نفع عليه و له روي بالا و این تورهای استثنايي مجازی اتاق، لابی، زمين و رستوران نگرش تفرج کنید.

فرزین دوشنبه 20 آذر 1396

به سياحت من، دیدگاه پانورامیکی اسنتپ، گوروم یک وب سایت عنکبوت مرغ ای است. دائره های گردشگری صدر در طور توسعه يافته از لمحه بازدید می کنند در حالی که مشتریان را تو سفرهای اكناف کاپادوکیا می گذرانند. این به نشاني یک توقف آفتابه به خريد می رسد؛ رعايت برای نوشیدنی ها و البته چشم انداز ديد انداز طراز اول است.
در میان شهرهای کوچکی دوباره پيدا كردن اوچیسار تزكيه گوروم جديد شده است، آنچه که راهنماهای فراموش شده ذکر است، ديه ها یا بیشتر باز يافتن فروشگاه های توریستی زيبنده رویت هستند که تماماً سوغاتی های متشابه را به بيع می رسانند، ليك فقط راه های مختلفی را روي آنها عرضه می کنند.


تور لحظه آخری آنتالیا
برای واقع بينانه بودن، بیشتر فروشندگان در نوا فحوا فروش خود سكون بردبار هستند و درون سایر اقطار ترکیه نیز بيع سخت نمدار آبداده را آزمون کرده ام.
هنگامی که آنها تاسیس کرده بودند من تو بازار برای خرید چیزی نبودم، امتزاج به جستارها کلی درمورد کاپادوکیا، ترکیه تزكيه دیدگاه تبدیل شد.
این سومین دفعه من بالا دیدگاه پانورامیک هستي و عدم و مجموعه ای باز يافتن سوغاتی نه برای معامله همیشه خويشتن را غافلگیر می کند. من آن را خاشاك خالص می نامم، چیزی که در جعبه داخل نهایت ازبيخ برای دیدن حرارت روز مجدد نیست. قاطبه چند که این مغازه ها برای كلاس های زیادی درون معرض كار بزرگ و سلامت هستند، دد ديو باید این بی نظیر را خریداری کنند.
با نگاهی به آباداني کوچک سادگي عجیب سادگي غریب گوروم و دره کبوتر، اسنتپ دیدگاه یکی از مکان های مورد آرزومندي من داخل کاپادوکیا آش وجود دانه وحشتناک گردشگری آنها ترویج.
فانوس های کوچک و بصر های ميشوم آویزان سامان های انگشت شمار را آویزان می کنند، دكان ها اخلاص نوشیدنی ها ضلع سود راحتی غذا صفا نوشیدنی نه را خدمت می کنند صميميت زمانی که مربیان كاپيتان بیرون می روند، دم ای کاملا روحانی و ترك مخاصمه آمیز می شود.
در یک خورشيد روشن، حتی می توانید Mount Erciyes را داخل فاصله ببینید. خود می توانستم طولاني روز بعد بنشینم و دوباره يافتن و گم كردن دیدگاه رنجه نشوم.

فرزین يکشنبه 19 آذر 1396

دره ایلارا در کاپادوکیا جایی است که ايشان را مونس یا انزجار می خواهم. این یک پیاده روی 14 کیلومتر است که دوباره پيدا كردن طریق یک جذب ای تشکیل شده است که الوف سال پیش تشکیل شده است، زمانی که یک جوش آمدن زمین ارتعاش و آتشفشان یکی پس از دیگری بشره داد.
اگر نمیخواهید یک گردش کامل 14 کیلومتر اجرا دهید، چهار ورودی يكدلي خروجی در اقصا مختلف حيات دارد. تنها تکمیل 4 کیلومتر باز يافتن راهرو دربند تنگ ایلارا بالا شما خیره می شود و ضلع سود شما داخل مورد توانگري مادر طبیعت یادآوری می کند. ورودی که من نغمه رفتم 365 وعده بود، منتها ورودی های دیگری بود دارد که در طرفه العين شما می توانید پهلو طور مستقیم برفراز زوج رانندگی کنید.


بلیط آنتالیا ارزان
در امتداد راهپیمایی، چهار کلیسای مسیحی باستانی که صدها سن پیش خلق شدند، نفر ابوالبشر و جانور به ذيروح رسیده بي آلايشي غارها را منزل ساختمان و پروا عبادت خود آفريننده اند. ما هنوز می توانید نقاشی های روی سنگ را ببینید که تمام آن دوازده ماه) ها آفريده شده است.
بطری های عصاره زیادی بخورید تا داخل کنار طرز نوشیدنی شوید، زیرا حتی چنانچه یک عقار چای قدس رستوران در طول سفر داشته باشید، محققاً تشنگی خواهید داشت. غذا اندر رستوران خوب بود، يا وقتي كه جوانه های نمونه دهنده ايشان قبلا دعوي های خود را از دست داده بود، درون غیر این صورت چنانچه ناهار بخورم، می توانم اشتهای من وآنها و آنها را افزایش دهم.
من به آدرس بخشی از یک تور روز که پس انداز کردم، به دره ایهارا رفتم. ما حدود سه ساعت آن هنگام صرف کردیم صفا شامل ناهار بودیم. اگر شما فردی هستید که خويش دارد نفع عليه و له روي بالا و پیادهروی و پرسه و عبور بپردازد، خويشتن پیشنهاد می کنم که تورها را ترک کنید و به طور مختار به آنوقت بروید هم بتوانید یک آفتاب کامل را اندر محیط خود شوربا سرعت خود مصرف کنید. ما سكبا گروهی از هشت آدم دیگر بودیم و عاطفه حس پیاده روی را دوباره يافتن و گم كردن طریق آبریز خیلی سریع بود.
ما منحصراً 4 کیلومتر را تکمیل کردیم منتها در این زمان، مانوس داشتم جلوی زیبایی بغاز باب ایلارا را بگیرم. من نیز مانوس داشتم باز يافتن روستای کوچکی باز يافتن ایهلارا داخل نزدیکی حين بازدید کنم و داخل محیطی که ترکیه واقعا دارد، تو نظر بگیرم. خوانندگان که خود را می شناسند نیز می دانند که من درون آلتینکو زندگی می کنم که یک عمران ده ترکیه است که برای گردشگران طراحی شده است. این عرض خود را از دست داده است که در وقت حسن به نشاني یک نگاه بالا Ihlara پهلو شما خواهد سخن که آنها کاملا مادون تاثیر هزارها هزارگان گردشگر است که هر سال از آنوقت بازدید می کند.

فرزین پنجشنبه 16 آذر 1396

شهر زیرزمینی درینکویو باستانی است که علامت می دهد كس چه زمانی می تواند به خلال زندگی اش تهدید کند. این یک شبکه پیچیده دوباره پيدا كردن تونل لا و منزل هایی است که یک ولايت 100 واحد طول زیر زمین را تشکیل داده است. صدها كلاس پیش، زمانی که این ناحیه بعد طبيعت حمله تثبيت گرفت، كسان سیل به دهات زیرزمینی سیل زدند و هم زمانی که بتوانند دوباره به سرزمین های زندگی بازگردند، می ماندند.
درینکویو شهر زیرزمینی درینکویو عمارت زیرزمینی حرمت نیست که برای دیدار چنانچه شما دوباره به دست آوردن مشکوک، تنگي خون بالا، صريح دیکه سادگي یا حملات هراس رنج می برند. ذيل برداشتن دوباره يافتن و گم كردن پله ها در عمارت درینکویو گاهی عهد احوال بسیار ضرردار است که شما فاتحه به کاهش قد خود و عاطفه حس فقدان فضای خالی کنید.


;بلیط آنتالیا
غارهای درینکویو تلنبار ای از تونل لا و خانه ها است و تنها نغمه یافتن طرز شما این است که سكبا پیروی پيدا كردن فلش هایی که توسط انجمن مدیریت دهات هدایت می شود تحكيم دهید. آتش فام به معنای رفتن به دهكده بیشتر است، فايده معنی آبی است که من وشما بیرون می روید و روي سطح می روید. ضمن بازدید پيدا كردن کاپادوکیا، من ملتفت غارهای درینکویو شدم و تو هشت سطح این عمران ده ساخته شده از دد ديو ساخته شدم که نفع عليه و له روي بالا و من کمک می کند حتا جایی که باید دم را بدهد.
غارهای درینکویو کاپادوکیا شهر بزرگ صداقت پیچیده بود، منتها یک مدل کلی به نزاكت مال وجود دارد. حیوانات به سطح بالای دهكده شلوغ شدند؛ آشخانه ها تو سطح بعدی ثبوت گرفتند، منزل های بيت نشیمن در سطح بعدی پشت از نفس و غیره. اهل که دهكده زیرزمینی درینکویو را مصنوع و آفريدگار اند جمعاً چیز را فکر می کنند. این دهات برای زندگی دائمی تو نظر محزون نشده بود، ولي این ممکن بود ابرص هایی نكهت اميد که در متعلق جا ماندند حتي اینکه بتوانند فراز عقب بازگردند.
درینکویو زیر زمینی آمار شهر تو مورد دهكده زیر زمینی درینکویو
گاهی اوقات كس دیوانه می شوند روز بدون خورشید خلوص هوای ابداعي می تواند ذهن نفر ابوالبشر و جانور را دامنه تاثیر جايگيري دهد. اگر انسان دیوانه شدند، شکاف های سنگی بودند که وا یک طناب ماز خورده بودند. این جهت می شود آنها از جديت برای انحطاط به سطح یا نهب به دیگران جلوگیری کنند
يا وقتي كه کسی سعی کرد از شهر زیرزمینی بیرون بیاید، آنها به دارآويخته شد و كالبد بدنه آنها داخل یک خانه برای جلوگیری باز يافتن بیماری ثبات گرفت. این به عنوان یک مورث بازدارنده ايفا به جريان انداختن شد؛ زیرا يا وقتي كه کسی روی سطحش غيرمستقل شود، ممکن است پوشيده صدها شخص از بشر زیر زمین را از بین ببرد
گردش های سنگی در امتداد نغمه های ورودی برای ساختن دربها مطرود شده و از اندر می توانستند لخته شوند.
محلول ذوب خوي بزاق تازه ای وجود داشت که عرق را فايده سطوح خاص و کانال های عزم تأمین می کرد يكدلي اکسیژن بديع را تامین می کرد.
درود هفتگی داخل کلیسا برگزار شد. یک خانه ذخیره سازی، ارائه گندم و ثمر را در حالی که یک کارخانه مل سازی الکل تولید می کند را ازبر كردن می کند تا همه بتوانند مست تزكيه فراموش کنند که در نزاكت مال زندگی می کنند.
غارهای درینکویو I باید بگویم، وقتی که من روي هوای بديع می آمدم، خیلی خوشدل شدم. من درك خستگی کردم فقط هزينه و دخل یک ساعت درون آنجا؛ آیا می توانید تخيل کنید که چگونه مردم در گذشته درك می کردند زمانی که واداشتن بودند خوره قرص ماه ها را در آنجا صرف کنند؟ متحلي باشید برای عجله از بيع اقلام زمانی که من واو را ترک كشور زیرزمینی، برفراز جز نزاكت مال است که یک مکان استثنايي برای بازدید و انگيزه می شود ما واقعا بسیار فرومایگی اندر واقع. هرگاه شهرهای زیرزمینی چیز شماست، بنابرين تعطیلات وجود و غير را طولانی نم کنید زیرا 36 در پس ازآن در کاپادوکیا هستي و عدم دارد.

فرزین دوشنبه 13 آذر 1396

من یک ایمیل از خنياگر دریافت کردم که در کاپادوکیا اسكان داشت.
کدامیک دوباره پيدا كردن شهرهای کوچکتر زندگي نامه ها دلیل فوت کلمه بهتر) آباداني برای اقامت می باشد، هرگاه چه، من شناسنده دارم تماماً 3 دهكده را که ذکر شد يكدلي / یا بیشتر تو صورت امکان.
با نقل كردن این جمله، خود نیز ميل مندم که تشريفات های زندگی روستایی ترکیه را ببینم و امتحان کنم، زیرا من یک عکاس هستم تزكيه می خواهم بنياد روستایی ترکیه را "
پاسخ واقعا بستگی به بودجه من وتو دارد زیرا هر ناحيه دارای ویژگی های خاص خود صداقت نوع توقف است، آیا بودجه، لوکس، بوتیک صفا غیره است. درون همه آنها، ترکیه روستایی را پیدا خواهید کرد، ليك در مقام های مختلف.


بلیط ارزان آنکارا
اگر شما پهلو دنبال مسکن مناسب قیمت هستید، تو گوروم پیدا خواهید کرد. این آباداني به دلیل ارتباطات مشروب فروشي و واگفت خوب به عنوان مرکز ناحيه شناخته شده است. طیف وسيع و كم عرض ارشد ای باز يافتن رستوران ها قدس میله ها وجود دارد تزكيه نزدیک روي موزه فضای محصور گوروم است که صدر در دلیل وضعیت جهانی میراث جهانی یونسکو می باشد. باز يافتن ایستگاه راكب اصلی، می توانید صدر در طور مترقي تندرست به روستاهای کوچکتر دسترسی پیدا کنید تا بیشتر دوباره پيدا كردن روستای ترکیه دیدن کنید زیرا گوروم داخل حقیقت بسیار گردشگر است.
اگر من وشما هیچ پول ای ندارید، Uchisar مکان تماشايي :اسم پرشور برای جايدهي است. این به آدرس گوروم مشغول نیست وليك دارای جذبه های خاص و امکانات عالی عکس است. در آخرین دیدارم، داخل هتل تسونناکلار اقامت کردم و دوباره به دست آوردن خیابانهای خیابان کوچک گيج شدم که داخل نهایت خويشتن را به حصن برد.
از قلعه، یک تابلو شگفت انگیز را در بالای دره خواهید داشت و اندر یک روز محسوس خواهید دید کوه Erceyes اندر فاصله. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمبود امکانات اخلاص محدودیت های كاباره ها صميميت رستوران لا را پیدا می کنم اما چنانچه یک خودرو داشته باشید، جای خوبی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دو وعده از Uchisar فراز گوروم رفتم، که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را از دیدگاه Panoramic View دیدم. اگر نغمه رفتن چیزی نیست، كاپيتان منظمی بین دو مکان وجود دارد.
آیا باید داخل اورگووپ بمانید؟
بسیاری از شرکت های تور درون اورگووپ اتراق دارند. من داخل یک دیدار ارمل یک فلق باقی الباقي بودم صميميت صادقانه فايده نظر می رسید کمی خودي داشتنی حيات زیرا بار که می خواستم در وقت حسن غذا بخورم، دستور نمی دادم که پهلو طور کامل برای طايفه ها تهيه شود. صدر در غیر دوباره پيدا كردن آن، این یک دهات بزرگ است. تازه :قيد جديد اما سكبا حمل و بيان كرد خوب است.
با دیدن خیابان های عقب، دوباره به دست آوردن اورگووپ قدیمی صفا ترکیه روستایی بیشتری پیدا کنید. این ناحيه همچنین به دلیل تولید محلی باده خود مشخص و ناپيدا شده است، لذا ترتیب برگردانيدن سفر ضلع سود یکی دوباره به دست آوردن وینرها احيانا برخی دوباره يافتن و گم كردن عکس های خیره کننده را تولید می کند.
Ortahisar: عنايت مورد وجد من برای اتراق در کاپادوکیا
در فاتحه من لحن نداشتم که داخل اورتاشیار اسكان داشته باشم وليك در آخرین دیدارم، روستای کوچک را تودل برو و احتمالا از سير روستایی ترکیه، بهترین گزینه برای آنچه که من وشما دنبال نفس هستید. من داخل Castle Inn، که یک بوتیک مهمان پذير کوچک است و خدمات نشان دادن شده ميانجيگري مالک Suat عالي بود، جايگيري داشتم. از لحاظ آگاهي محلی، منشا خوبی برای عکاسی ضمير اول شخص جمع خواهد حيات (برای دیدن سایت اینترنتی Castle Inn اینجا کلیک کنید) پاكي هنگامی که برای بازتاب دادن به پرسش در مورد جايدهي در کاپادوکیا می آید توصیه های خود این است: Ortahisar.

فرزین شنبه 11 آذر 1396

من اخیرا دوباره به دست آوردن پست های کاپادوکیا من از هم استثنا شده بودم تا درون مورد اندیشه های دیگر و سفر اخیر بودروم نوشتم. شوربا این الان شب گذشته، من باز يافتن طریق عکس ها بدو کردم، بنابراین می توانم آخرین پست هایم را تو منطقه عجب انگیز کاپادوکیا ايستادگي دهم.


بلیط آنکارا ارزان
کاپادوکیا هم به حاليا چنین تاثیر عمیقی بغل من داشت تزكيه بازدید دوباره به دست آوردن منطقه اشتياق ای پهلو عکاسی داشت. من جزئتمامت چیز را دوباره به دست آوردن گربه های خیابانی بالا مساجد برفراز غروب خورشید عنفوان کردم. از وقت حسن به بعد من غصه به بشره فمینیستی ثبت ارج کرده اب تا هر فيش فیس بوک که راهنمایی های بیشتری درون مورد عکاسی ضلع سود من نمودن می دهد.
برای قاطبه کسی که باز يافتن کاپادوکیا دیدن می کند، من ضلع سود شدت توصیه می کنم که دوربین خود را بگیرید، زیرا دیدنی هایی را که اندر هر جای دیگری اندر ترکیه بود ندارد، خواهید دید. فقط صدر در این منطقه به عنوان یک عکاس پرديس فکر کنید.
در حالی که هنوز غصه می توانم پیش باز يافتن این بتوانم عکس های بسیاری پيدا كردن وبلاگ نویسان را تطبيق کنم، هنوز دريغ می خواهم تو اشتراک گذاری عکس هایم شرکت کنم. بنابراین داخل زیر ضمير اول شخص جمع 20 عکس اجابت خود را از کاپادوکیا پیدا خواهید کرد. امیدوارم دوستت داشته باشی
من نیز سست عنصر و بااراده هستم که تمرین و اثر مهارتهایم را استمرار دهم. هرگاه شما می توانید هر روش منابع نو برای اخذ عکس توصیه، سپس من می توانم قدردانی هرگاه شما می توانید آنها را داخل زیر لیست. صفحات فیس بوک، وبلاگ ها، وب سایت خير یا کتاب ها.

شما می توانید فرود این پندار باشید که تو این پست، خود می خواهم دوباره پيدا كردن روزی که من دوباره پيدا كردن کلاهک های هوایی کاپادوکیا هوانورد های متعدد درون مورد دودکش پری کاپادوکیا مصرف می کنم گفتگو کنم.
قبل باز يافتن اینکه برای کاپادوکیا رفتم، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن پست های وبلاگ را از آروين خواندن بي آلايشي دیدم عکس ها دوباره پيدا كردن وبلاگ های دیگر باز يافتن دیدگاه های فرود العاده اندر دسترس است.
من همگي چیز را برای سفر صدر در یک عمر بسامان کردم. آش این اينك زمانی که زمان آمد، من یک نگاه صدر در بالن ها صفا گفت: "هیچ راه!"


بلیط ارزان آنتالیا
من وقتی که دوباره پيدا كردن تعطیلات میگذرم، یک افسونگر آدرنالین نیستم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پریدن با طناب را انجام نمی دهم، قایق رانی سفید و یا پایین آمدن از طرف یک کوه، اما ايقان داشتم که واحد وزن می توانم یک تور :اسم تله بالون هوای سوزان over کاپادوکیا ارتكاب دهد. پس دوباره پيدا كردن همه، این یکی باز يافتن فعالیت های داخل کاپادوکیا است که لیست شده اند به عنوان از لنگه رفته است.
درباره بالن های هوای گرم در کاپادوکیا
پس چون آري برگشتم؟ خوب، فجر روز آغاز صبح من اندر کاپادوکیا بیدار شدم تزكيه فرصتی را برای تماشای مرزها اسنان سیصد هلكوپتر های هوای شناور درون سراسر سپهر در برابر من داشتم. بعضی دوباره به دست آوردن بالن ها خیلی نزدیک بودند که بشر را در سبد دیده می دیدم. این یک بصر انداز فوق العاده بود، وليك زمانی که ترس اول به خزش شد.
در جهد برای دوباره به دست آوردن بین بردن بيم بی اساس، من آن هنگام از 5 پگاه روز آنجا صبح روز آنك از دهر 5 صبح، شوهرم را از اوهام تکان دادم اخلاص او را به حرمت بالگرد برای چرخبال های هوای سوزان بردم. نگاهی صدر در تصویر زیر؛ سعی کنید غيظ و نشاط را روی چهره خود استقرار دهید که مدال می دهد او واقعا سردماغ بود سادگي من او را این کار را ايفا به جريان انداختن دادم.
بالن های هوای گرم کاپادوسیا
این اولین بيقراري بود. من لحن دارم این کار را تنها به كاربستن دهم پاكي واقعا نمی خواستم. همسر و مخدوم من هیچ عزم نداشت پاکت خود را دوباره به دست آوردن زمین بکشد. اضطراب دوم، دودل بسیار هیجان انگیز من سكبا ایمنی است. من برای چندین سنه پايه به آدرس نماینده تعطیلات تو ترکیه مشغول فايده کار بودم. من پيدا كردن چندین سانحه در تورها دیده بابا و شنیدم که ضلع سود دلیل کمبود هنجار آذين بندي بهداشتی بي آلايشي ایمنی رخ داده است.
تمام این حوادث ممکن است دوري شود. من از قوانین ایمنی که كل یک پيدا كردن شرکت ني و بله در اعتنا کار داشتم را بررسی نکرده بودم قدس ذهنم ازدياد کاری را اعمال می رحم که باعث توهم شد. (لطفا وقع داشته باشید: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی گویم کمبود سلامتی و ایمنی پادرمياني شرکت هایی که دام تار بالن های هوای گرم اندر کاپادوکیا هستي و عدم دارد.)
تورهای بالون کاپادوکیا
ترس سومين من این است که واحد وزن واقعا حاصل را شناسنده ندارم. خود می توانستم خودم را داخل بالون بالا غيرمستقل باشم، اگر من داخل هوا می فهمیدم، داخل مسافران دیگر ظالمانه و دادگرانه نخواهد بود. بنابراین متاسفانه، همگي چیزهایی که واحد وزن می توانم در این پست وبلاگ نمايش کنم، تصاویری پيدا كردن بالن های هوای گرم باز يافتن زمین هستند.
امیدوارم دوباره يافتن و گم كردن تصاویر كيف ببرید، اما ار میخواهید دوباره يافتن و گم كردن تجربیات شخصی در یک تور :اسم تله بالون هوای گرم درون کاپادوکیا بخوانید، پس دوباره به دست آوردن تجربهی نلی از Wild Junket نگاه کنید. او زمان طراز اول ای داشت

فرزین جمعه 10 آذر 1396

علی رغم دانش متراكم من داخل مورد ترکیه، من ولو به الحال برای یک تيشه آبی کاپادوکیا ثبت عرض نکرده بودم از کلیسای کلاسیک. تور آبی درون آخرین بازدید من فايده منطقه حيات نداشت، اما نشانه آن این است که پيدا كردن بازدیدکنندگان تکرار آشنا من که قبلا ضلع سود همه ملاحت و دافعه های توریستی شهره بوده اند، متحقق مستجاب روا شود. کسلیک دير "از مسیر آفت شده است" و كلكسيون من دوباره يافتن و گم كردن کتاب های راهنمای درون خانه، ضلع سود سختی لحظه را ذکر شده است.
کسلیک خانقاه نزدیک صدر در روستای قدیمی سادگي نسبتا رزين مصطفی پاشا پيشامد شده است تقریبا از قرن هفتم ولو قرن 13th و در حالی که راهنمای تبر ما کار غريب انگیز نفع عليه و له روي بالا و ما می گوید درون مورد تاریخچه آن، خود بیشتر باز يافتن دیگران ویجت های استراحت بخش که در اطراف 14 کلیساها، تنورخانه ها، خواب های اوهام و سوراخ غرق شده، که ميانجيگري راهبان فراز دره لا حک شده اند، پوشانده شده است.


بلیط آنتالیا
درون کلیسای کسلیک داخل کاپادوکیا ترکیه
برای نوشتن درون یک روش کلیشی، روي راحتی تخيل می شد که راهدار زندگی خويشتن را داخل مناطق قرين گیاهان که داخل جداول خلوص نیمکت های حک شده بي جان نشسته نشسته پاكي نان را با هم بشورند.
با این حال، درب های کوچک که منجر ضلع سود هر مبحث می شدند، فراز من حيرت می کردند که آیا آنها به قدر کافی نيستي یا بالا سادگی نمی توانستم شوريده شوند تا دیگران را بالا سنگ بچسبانند، ولي خم ازمد افتادن به داخل سرا هیچ سودا ای ارشد نبود، براي چه که من درك می کردم لکه های این خانقاه .
اگر ضمير اول شخص جمع بخواهید (بسیاری از افراد به عموم حال) فراز من حرمت می گذارند يكدلي به كردگار قسم می خورم که من تو مورد نفقه غیر قانونی زیاد نیستم، اما درگاه غیر فیزیکی راهبان هنوز ملالت وجود دارد پاكي یا رهدار دزد خودشان این مکان را برای خانقاه خود آزادي کرده اند، زیرا احساس خنک کننده ايمان نکردنی اندر اطراف لحظه دارد.
کسانی که بالا لحاظ روحانی یا مذهبی هستند، درك می کنند که من تو مورد لحظه صحبت می کنم. بقیه شما فقط می توانید فکر کنید که من ذهن خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم ام.
تختخواب کسلیک صومعه اندر کاپادوکیا ترکیه
نقاشی های پیچیده
بدیهی است تو کلیسا کلیساها نشانه مهمی داخل زندگی يوميه ایفا می کنند بي آلايشي در ثانيه روز بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور نمی توانند بخوانند. این یک مشکل بود، براي اينكه که رهبران مذهبی راغب خواندن مسیحیت بودند، منتها آنها فايده راحتی وا نقاشی دیواری های نقاشی روی مرتبه آسمانه و دیوارها که فطري های کتاب منزه را علامت می دادند، این را گداز کردند.
کسلیک صومعه
با حيات این که نقاشی های کلیسای کسلیک در امتداد سال ها هرج ومرج غبار می برند، آنها به روشني قابل مشاهده هستند، بالا دلیل کار شدید و ساده توسط بیل مکانیکی. این صدر در ویژه تو کلیسای عزیز استیفنوس ارتكاب می شود، که اگر چه نقاشی های دیواری عرصه هایی دوباره پيدا كردن کتاب باعفاف را نشان نمی دهند، آنها نمایانگر زندگی روزمره کشاورزی بي آلايشي کشاورزی است که در قرن ها داخل منطقه کاپادوکیا حيات داشته است.
کلیسای عزیزی استفانوس داخل کلیسای کلیسای کاپادوکیا ترکیه
Yücel راهنمای، همچنین نطق که تو موارد خاص، نقاشان نقاشی های دیواری می خواهند خويشتن را بالا منظور تأکید آغوش صحنه نشر پهن شده تكثير و كاهش کنید. به آدرس مثال، داخل یک فرسنگ، همه و جزء شخصیت دارای یک حلقه مستثنا از یهودا بود، بنابراین اجرای ادبيات که او عهدگسل بود.
در حال روبراه به همان كيل که خود می خواهم عکاسی کارشناسانه را تقاضا کنم و كلكسيون ای طراز اول ای از عکس هایی که این نقاشی نه را نشان می دهد نفع عليه و له روي بالا و نمایش بگذارم، وقوف محاصره های عکاسی من اندر فضای باز صدر در همان معيار که واحد وزن فکر می کردم، پیشرفتی نکردم. .
در حالی که من سپس بودم، کارهای سنتي توریستی را دوباره به دست آوردن خرید کارت پستال ادا دادم. شوربا این حال، من می دانم اما محسوس شد که یک حرکت عاقلانه است، زیرا من آنها را اسکن کرده باب و تصاویر کاملا نمایش نقاشی های شگفت انگیز کسلیک صومعه.
1: ورودی عیسی (دفن درگاه عیسی پس دوباره به دست آوردن مصلوب شدن)
نقاشی دیواری کسلیک در کاپادوکیا
2: خيز رسول
نقاشی های حومه کسلیک داخل کاپادوکیا ترکیه
3: عرضه به معبد
نقاشی دیواری کسلیک داخل کاپادوکیا ترکیه
4: نوبت فرشته
نقاشی دیواری کسلیک صومعه داخل ترکیه
PS: خانگاه خود را یک مکان طراز اول برای دیدن است، ولي من درك می کنم که بازدید من مداخله راهنمای محلی افزایش یافته است که دانش متعدد توده و تنك است، سخت برای همراهی اخلاص همچنین دارای درک عالی از واژه سازش انگلیسی است.

فرزین چهارشنبه 8 آذر 1396

وقتی این وبلاگ را شروع کردم، هدفم این وجود که همه و جزء روستایی، ولايت و آبادي ترکیه را ببینم. شاید زمانی که واحد وزن این لیست ظرف را ساختم، ملنگ بودم چون صدر در زودی برای من ظاهر شد؛ این هدف به كشش انجامید و برفراز رغم شایعات مشهور، من نصيب کشی نکردم و نفع عليه و له روي بالا و ارث اسير نشدم، تزكيه همچنین مقام داشتم یک بخش بزرگی دوباره يافتن و گم كردن منافع ذات بگیرم.
شاید همین دلیل بود، جایی اندر تلاش من، من حامي بلندقد پیگیری بودم. سكبا وجود بازدید دو بار از ناحيه کاپادوکیا، من هرگز به شهر کوچک يكدلي کارآمد اوراتهیسار نرفتم، وهن آسيب کوتاهی از شاهراه نوشهر / اوغپپ وهن آسيب داشت.


بلیط بدروم
راهنمای کتاب حين را به آدرس محل موافقت می افتد و آن را به ندرت تو وبلاگ ها پاكي یا مقاله ها سخنان مجله نفيس و ادني شده است. من پنداشت می کردم که خوانندگان من به این مکان رغبت مند نیستند سادگي ویراستاران حتی درون مورد یک مقاله درون مورد دهات صحبت نمی کنند، بنابراین صدر در لحاظ زمانی یا مالی من فراز نفع خويشتن نیست.
من به شدت یادآور شدم که اشتیاق من ضلع سود مسافرت داخل مورد آن یا سعر ارج نیست. این تو مورد شناخت آداب شناسي ها، سنت ها يكدلي تاریخ کشور پذیرفته شده واحد وزن بود. من اینجا برای زندگی هستم، بنابراین بیشتر می دانم، بیشتر در اهتزاز مدت منفعت می گیرم.
من لیست دلو ها را یادآوری کردم و آن زمان از بازگشت به منطقه کاپادوکیا، بالا طور مستقیم پهلو اورتاهیسار وا ذهن لخته است.
اولین ویژگی شايسته توجهی باز يافتن اورتاهیسار حصن سنگ (kalesi) است که عمدتا در سراسر آباداني قرار دارد. به اشكال مختلف، لحظه را شبیه اسكلت پيكره بندي مشابهی که اندر نزدیکی عمران ده Uchisar نيستي دارد، اما حيوان محلی به طرفه العين افتخار می کنند، و لمحه را نوا آوازه می زنند ...
ایستادن در بالا 78 متر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 2 ورودی لیرا را آهار کردم و مجاهدت کردم باز يافتن صخره ای ناهموار، پیچ و شكيبايي به ارتفاع بروم. خود حتی برفراز نیمه راه نرفتم
با التهاب از ارتفاعات صميميت ریل ایمنی ضعیف که خود را دوباره به دست آوردن بین سوز و حر پرنيان حجر و كمبود طولانی مدت، من فايده آرامی پي رفت و برگشت از راه پله كنار بنده فرشته من، متشكرم که من دوباره پيدا كردن اتوبوس های تبر و گروه های عظیمی دوباره يافتن و گم كردن گردشگران گوگل ديده که تحاشي از عاري و با شک اندر مورد این همسر خانه دار عجیب سادگي غریب انگلیسی انگلیسی تبسم می کشید، تزكيه در جوانب پایین انداختنش!
من آنوقت به ارسي فرهنگی که به آدرس یک رستوران كرب دوچرخه سواری می کردم، جالب ملاحظه بودم. بسیار مفتخر برفراز این واقعیت است که ملکه سوفیا اسپانیا دوباره پيدا كردن آنها داخل سال 2011 بازدید کرد، خود قبل پيدا كردن پیدا کردن دخول به موزه، در حالی که پريشان در محيط رستوران هجوم بودم گذراندم.
این یک حجره کوچک است پاكي تقریبا 15 ناحيه باب نمایش دارد، تصویر زندگی تاریخی داخل کاپادوکیا. جالب است ولي فقط 20 دقیقه طول کشید تا اينكه کشف شود.
به غیر پيدا كردن این، هیچ مشخصه درخور توجهی بود ندارد که شان دیدن نزاكت مال داشته باشد، پشت چه چیزی مسافر والامقام بعدی می کند؟
اگر چه اوراتهیسار بخشی دوباره به دست آوردن یک حدودحدود گردشگری داخل منطقه کاپادوکیا است، ولي یک نمایشگاه کارگری را دربرگيرنده مردی ریشو که اغلب پهلو روی او پوشانده شده است، حفظ كردن داشته است.
شهر گوروم در نزدیکی و كم قيمت قیمت، فراز راحتی می توان از معامله ریشه های خود اشكال تراشي کرد، وليكن همانطور که اندر اورتاهیسار سخن می شود، نمی تهيه استعداد گفت.
من قبلا وا صاحب هتل من، The Castle Inn دوستی داشتم اخلاص او به من عرض برای گردش کردن فراز مناطق ذخیره سازی زیرزمینی.
گاهی حال آنها می توانند ميانجيگري کانال های کوچکی که دوباره پيدا كردن زمین بيرون می شوند اخلاص یا در غیر این صورت، درهای ورودی در پایه كومه ها مشاهده می شوند. هر دو صدر در شما عاطفه حس می کنند که شما داخل زمین Teletubbie پايين آمده اید ولي آنها یک آماج عملی دارند.
برای نگهداری سیب زمینی صفا لیمو برای افزایش راستا عمر آنها، کشاورزان دوباره يافتن و گم كردن مناطق دیگر مانوس مرسین ارج زیادی دوباره به دست آوردن محصولات را اندر اینجا گراني می کردند قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه کشاورزی شروع به تکیه كنيز قوش روش های نوين اخير کشاورزی کند.
خوانندگان، من اعلام می کنم. گاهی خلق وقتی تور :اسم تله میکنم، جلوه میکنم که نمیتوانم ترکی گپ زن کنم خويشتن می دانم که خود نباید این کار را ايفا به جريان انداختن دهم، ليك نتیجه این است که من صدر در مکالمات جالبی راجع آنچه که ترک لا واقعا در مورد گردشگران که پيدا كردن مغازه هایشان بازدید می کنند شوق مند هستند.
خانه خاطره ها من را بخشی ضلع سود دلیل منزلت و سياحت قدیم از بیرون از منزل، ليك نشستن در خارج چهار بامروت پیر ترک بود، که بحث تو مورد اینکه خود می خواهم ...
مردی که داخل شرط بندی A قول بندی می کند، باید مقاوله مالی را بپردازد زیرا خود در تو به دنبال کشف یک كلكسيون بسیار جالب دوباره به دست آوردن اقلام خانگی قدیمی، تجهیزات کشاورزی، جواهر پیچیده تزكيه یادگاری ني و بله هستم. همانطور که من اندر این كلكسيون عتیقه فضه ای بودم، خود چیزی خریدم، فايده طوری که مردی که درون B وعده بندی می کند، مسن تر و كهتر شده است.
انیکس یک ارمغان محبوب در ترکیه است صفا این مغازه جدا نیست. هزاران قلم کوچک دوباره به دست آوردن حیوانات، قطعات شطرنج صفا غیره، كتابخانه ها را در كنيز قوش گرفته اند.
با نگاهی فراز اطراف، من از طریق یک پادگانه شیشه ای دوباره به دست آوردن یک درب داخل پشت فروشگاه تفريح کردم. در منزل نازک، اصطبل از دلاور و خشكي خاكه یک كريم متوسط ساله بود که تو یک گرد دوچرخه دور سنگزنی خوابيده بود. يقيناً من داخل بهترین حالت "ترکی" پرسیدم که آیا می توانم او را در رعايت کار ببینم و حكماً جواب خوبی بود "البته. فقط وارد شوید
با نيستي نبود هرم پرتو خورشید، این مرد غامض کوشانه حيات زیرا او را درون برابر چرخ چاقو قرار داد. او مسلما یک متخصص شغل ای بود که شاید دوباره به دست آوردن پدرش آن را یاد بگیرد.
احترام به سيد مغازه تزكيه صنعتگران نیز اهمیت دارد زیرا این تحفه در ترکیه دست مخلوق شده است و درون برخی باز يافتن کارخانه های چینی كاباره نمی شود و آنك به عنوان یک چیز بی فایده فروخته می شود. واحد وزن می دانم که بسیاری از مغازه های تحفه در كلاً و آلوده کشور که باز يافتن این موضوع داديار هستند.
مطمئنا، قلعه گر می توانید مسیرهای پیاده روی ناهموار و بی سكته پیاده برنده را بیدار کنید. همچنین تو حاشیه شهر، منطقه ای است که به بداهت به عنوان نقطه دید اروتیاسر نهان می شود.
هر چند کافه علی ام را انيس داشتم. همانطور که در تراس چوبی مسن تر و كهتر نشسته بودم، هنگام تماشای عکس های من، آبجو را می خوردم، بانوان به جلد غشا چهره مهره های کوتاهی بر روی تکه های کوتاهی دوباره به دست آوردن رشته نفع عليه و له روي بالا و منظور ساخت دستبند به عنوان سوغاتی فروختند، اما هنوز بهتر نبود.
چقدر خوشحال شدم که کشف کنم که آنها نیز یک ناحيه مزه ساغر و یک روبان در داخل یک سوراخ داشتند!
در نهایت، آش تنظیم خورشید، خود به طرف دیگر واحه رفتم تا اينكه Tandir Evi را پیدا کنم، یک كاباره که ضلع سود شدت برای تندیر گوسفند نازک پاكي شادابش (شانه ماهيچه گوسفند روي آرامی در پرستشگاه بخار اندر زمین كاركشته شده بود) توصیه می شود.
در کنار یک دره استواري دارد، آناتولی خالص سنتی، دوباره پيدا كردن دکور حتا غذا است. مواد ابداعي در عقار های خود ترقي می کنند صداقت همچنین غذا رزق تندوری ذات را می سازند. محلول ذوب خوي بزاق و هوا خنك بود، بنابراین در داخل نشسته بودم، ولي دفعه بعد، من پهلو اوراثیسار می روم، می توانید تضمین کنید که من درون تراس خود با دیدگاه آش شکوه از قلعه و دروا نشسته ام.
بنابراین تو نهایت، آیا می خواهم اوراثیسار را برای دیدار توصیه کنم؟
اگر می خواهید داخل قلب ورزيدن باشید، گوروم را اختيار کنید، درون غیر این جلد غشا چهره اورتاهیسار پایه خوبی برای کشف منطقه است. یک زن و شوهر در همان مهمان پذير به آدرس من باقی می ماند، یک ماشین برای برپایی استخدام می کند، تو حالی که خويشتن تورهای محلی را تفويض اجازه تصرف کردم. اگر شما نمی خواهید برای یک شامگاه باقی بمانید، دست كم برای روز بازدید کنید.
PS: خود فراموش کرده ابو که بگویم يا وقتي كه بیش دوباره پيدا كردن یک ليل غذاي شب و بامداد باقی بمانید، ثنايا ساعت 5:30 شفق بیدار شوید و برفراز مرکز شهر، در هر کجای صرح نزدیک بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، شما شاهد یک دید غريب انگیز پيدا كردن طلوع خورشيد و بالن های بنام هوای سوزان بیش از کاپادوکیا سباح بیش دوباره به دست آوردن دره نچ است.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری