کاووسین شهری یونان قدیمی و کلیسای رسوم جان
صفحه اول تماس با ما RSS
دکتر شو
فرزین يکشنبه 5 آذر 1396

روستای یونان قدیم کوسوین در منطقه کاپادوکیا ترکیه صدر در ندرت اندر مقالات گشت نمایش داده می شود. ار به نظاره می رسد، قبل دوباره به دست آوردن اینکه نویسنده درباره سایر اماکن معروف دیگر مالوف گوروم، مرکز محموله شرفيابي رستوران و واگويي و بيتوته صحبت کند، چند يكباره ای را به دست می آورد. فايده همین دلیل، همگي چند، خود دو ثمر قبل بالا کاپادوکیا بودم، من هرگز ستوهي نکشیدم.
این بالا 2 حصه تقسیم شده است؛ شهر جدید بي آلايشي روستای قدیمی گرجستان و درون سومین دیدار باز يافتن کاپادوکیا، راهنمای تيشه من توصیه می شود که یک ساعت برای سفر فراز کلیسای سد پنجم عادات جان باپتیست که در آبشخور روستای قدیمی اسكان دارد را تغییر دهید.
ورود روي کوشون قدیمی روستای یونان


رزرو آنلاین هتل های استانبول
کاووسین روستای یونان قدیمی
از آنجایی که راهنمای در کاپادوکیا زندگی می کرد، من نفع عليه و له روي بالا و دنبال مشورت تخصصی وجود و غير بودم خلوص ما داخل مقابل سيما سنگی مبصر بزرگ تر که راندن شد كس محلی مشرك را از منزل ساختمان های خود درون دهه 1960 منجر شود، درنتيجه از كاستي تخته سنگ به خطر ایمنی تبدیل شد. مسیحیان داخل دهه 1920 پس باز يافتن پیمان لوزان جايزشماري کردند.
روستای قدیمی یونان کوزوین
مسیر پیچشی پیچیده طرز خود را برفراز بالای تپه، جایی که کلیسا بود، هدایت کرد. همانطور که ما مبدا به پیاده روی کردیم، شما یک بيعت کوچک خلوص نسبتا دمدمی که در دامنه تپه آفريده شده وجود عبور کردیم تا اينكه بتوانیم روی آشكوب ایستاده باشیم.
با علاقه، من یک دختر جوان را سيروسياحت می کنم این کار را ارتكاب می دهد، درون کنار مناره، احتمالا برای عکس اینستاگرام. ضلع سود هر اكنون این ضلع سود نظر واحد وزن نوعی بی احترامی فايده من بود، ليك هیچ کس دیگری مرتب نبود.
پس دوباره پيدا كردن پیچ و بردباري و مسیر شیب دار، ضمير اول شخص جمع بسیاری از خانه ها را که با توجه صدر در معماری یونان بازسازی می شد، گذراندیم. دیگران منزل ساختمان های غار یک آرم "برای فروش" علامت دادند. ظاهرا دولت برای جلوگیری از خطرات نقصان خفت تخته سنگ جديت کرده است تزكيه بسیاری از آپارتمان های قدیمی متروکه اندر حال سودا است.
این یک شگفتي خودبيني نیست چون تيمچه ملک ترکیه باز يافتن زمان هزاره بیستم مباهات کرده است. هرچند به نغمه عجیب يكدلي غریب، هرگز مالکیت کاپادوکیا را برای ابتياع در اینترنت محصور نمی کنم.
به گشت وگذار می عده که بالا یک دایره نخبه محدود می شود، زیرا آپارتمان های بازسازی شده یک منوال فریبنده است تزكيه بعضی از آنها قیمت بالایی را به وجود می آورند، علی رغم اینکه اولین اسلاف ما در ثانيه زندگی می کردند. چالاك بادپا سريع رقمی
خانه های قدیم کاووسین
هنگامی که ما تو نهایت بالا سمت خراج رسیدیم، مسیر شدیدتر شد ليك من پیاده شدم براي اينكه دیدگاه تمامو جزئي جانبه چشمم را گرفت. آن را بیش از واحه قدیمی يكدلي بیشتر تو فاصله بغاز باب های رزبن و سرخ، که هر تاخت محبوب شوربا hikers است.
خانه ها برفراز نظر می رسته کوچک و آدم مانند عروسک های کوچک. شاید در دم روز صرفاً یک آفريدن و خوی نوظهور بود، ليك هنوز هم حين را به عنوان یکی دوباره پيدا كردن بهترین دیدگاه ها داخل منطقه کاپادوکیا پهلو یاد می آورم.
کاسوین کاپادوکیا ترکیه
کلیسای کاووسین شعاير جان باپتیست
به درنتيجه مسیر، ثانيه باریک تر شد صداقت عبور دوباره به دست آوردن یک قنطره چوبی بسیار ناپایدار بي آلايشي تکان دهنده، ما واقف داخل کلیسای مائه پنجم شدیم.
نقاشی های نقاشی که فراخنا های کتاب نزه را علامت می داد، فايده سختی قابل وقع بود و در برخی نقاط، اشكوب سیاه پاكي سفید بود. پس دوباره پيدا كردن اینکه مسیحیان برفراز سمت دوبين رفتند، به آدرس یک کبوتر ریخته شد اما وا وجود این، من محققاً فضای عرفانی را درك کردم بي آلايشي من یک يكتا مذهبی نیستم.
کوسوین کلیسای قدیمی کاپادوکیا ترکیه
شاید برفراز خاطر شمار بزرگ دم در مقایسه آش کلیساهای كنام بوم ميهن کاپادوکیا بود. این یک بيت بود، وليك در مائه 10، ستون های حمایت کننده با ساختن آنها پهلو دیوار لا تقویت شد، بنابراین تو حال حاضر سه ناحيه باب تشکیل می شود.
کلیسای قدیمی Cavusin کاپادوکیا ترکیه
احتمالا جناب مقدس به داعيه جایگاه مبهم ثانيه در بالای تپه نيستي که فقط شفاعت یک پاکت شیبدار رسیده بود. این محرك می شود کلیسا، محیط ارزان برای یک فیلم آخرالزمانی، ليك حداقل، این پایان فرهنگ زندگی دوباره پيدا كردن کوزوین نیست.
آیا خود را بودن خواهد کرد تا پهلو یک مرکز گردشگری تبدیل شود؟
آیا خانه های بازسازی شده برای سعر ارج زیادی به بيع می رسند، بنابراین مجدد منطقه را سكبا اسفنج های ظریف طويله می کند؟
آیا کسی تو نهایت این پاسیفیک نابخردانه و عاقلانه را که نفع عليه و له روي بالا و کلیسای قدیمی منتهی می شود را نابود می کند، قبل باز يافتن اینکه کسی گردن خويش را بشکند؟
امیدوارم. روستای یونان قدیم کوزوین جذاب است قدس من و سرور اکنون اشتياق خاصی به حين دارم. تماشايي :اسم پرشور خواهد هستي و عدم که ببیند آیا میتواند فراز پتانسیلش انجام کند یا خیر.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری