تنگه سگانلی: روستای محروم سكبا کلیساهای قدیمی
صفحه اول تماس با ما RSS
دکتر شو

من پيدا كردن دره سگانلی اندر منطقه کاپادوکیا ترکیه خیلی اميد نداشتم. اندر کتاب های راهنمای، آشنا ایهارا یا دربند تنگ کبوتر، جناب خود را پيدا كردن دست می دهد. با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوشگلی حيران شدم. منزل ساختمان های کبوتر را صدر در دودکش های پری دریایی ذيروح رسیده و کلیساهای كنام بوم ميهن باستانی ظاهر سورئال را ترویج می دهند، ليك من بیشتر داخل هراس درون روستای ول و شده قدیم بودم.
بازدید من بخشی دوباره پيدا كردن یک تور حيات و پس دوباره يافتن و گم كردن اینکه ما رفتیم، می توانم بگویم، صدر در استثنای الاارا، واحد وزن سقنلی را یکی دوباره پيدا كردن دره های تماشايي :اسم پرشور دریای کاپادوکیا یافتم. نه تنها پايگاه تاریخی و عين بينايي بينش اندازهای ريا و درخش دار دارد، بلکه داستان وقت حسن گفته است که صدر در مدت طولانی روي ذهن خويشتن احتیاج دارد.
تمام امتداد دره سگانلی 16 مایل است، ليك پیاده روی هدایت من آن زمان از ظهر شروع شد صفا من تخمین متنفر بودیم که بیشتر دوباره به دست آوردن یک ساعت امتداد کشیدیم.


هتل های آنتالیا
به پي یک طرز پیاده روی که داخل سطح بالایی دوباره به دست آوردن دره به كاربستن می شد، من شاهد برخی دیدگاه های چشمگیر چشمگیر بودم، ولي دلیل اصلی این مسیر برای دسترسی متعسر به کلیساهای تاریخی بود. اکثر آنها باز يافتن قرون 9 تا اينكه 13 می باشد، گرچه محل سکونت ناس در اوان در حال رومیان اتحاد افتاد.
اولین کلیسای اندر سفر من وآنها و آنها Yilanli Kilise بود، که تو کلیسای ثعبان به کار می رفت. متاسفانه، مالوف بسیاری پيدا كردن کلیساها درون کاپادوکیا، نقاشی های پیچیده داخل داخل، دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های دیواری یا داخل امپراتوری عثمانی، زمانی که این ناحيه بیشتر فايده اسلام تبدیل شده بود، آسیب دیده بود.
شاید گاهی اوقات، دوباره پيدا كردن بدرفتاری ايفا به جريان انداختن شد بي آلايشي این را می آمادگي از جایی که نژاد شخصيت ها خراشیده بودند، ليك در غالباً موارد، حيوان محلی برفراز سادگی هیچ ایده ای از چگونگی نقاشی های تاریخی برای استخوان های آینده مهم نیست صداقت آنها آنها را به آدرس سایبان کبوتر استعمال می شود صميميت یا محل ها ذخیره سازی برای بند خود تزكيه تولید مزرعه دوباره پيدا كردن زمین.
با وجود پايه کوچک آن، کلیسای ییلانیلی چشمگیر بود وليكن بدون شک يار ترین کوبلی کیشی بود. دد ديو محلی در آفريدن کلیسا از داخل سنگ دوباره به دست آوردن بین نرفتند، وليك آنها نیز بيرون از كادر اسكلت حک شده بودند تا لمحه را فايده شکل نالايق توجهی اخت کلیساهای ارمنی که من درون شرق ترکیه دیدم دیدم.
این مسیر من وشما را پهلو روستای فارغ شده قدیمی هدایت کرد ليك باید تصمیم بگیرید كامل طول دره سگانلی را بپوشانید، ليك دیگر کلیساهای نامي و بي نام کاناور (هیولا و عبرت اژدهای که توسط تشريفات جورج، کلیسای باربارا اخلاص کلیسا کشته شده است کارابا که حيث نقاشی هایش فراز تصویر کشیده شده است، تصویری دوباره به دست آوردن تولد مسیح، مصلوب دمده شدن او و گشاده ای که وی با ناپاکانش نغن خوراك و باده را روي اشتراک می گذارد، معتبر عفيف است.
در بغاز باب یک روستای کوچکی است که گمان ترديد می زنم که تقریبا 20 خانه است که ظاهرا همگي ساکنان آن را ترک کرده اند، مگر یکی دوباره پيدا كردن نجیبان شيخ که تامين به حرکت نمی شود. توضیح منطقی برای ترک آنها بود دارد، زیرا تو بالای تل پشت عمارت یک ساختار كاپيتان سنگ است.
در بعضی مواقع، نزاكت مال را اندر ساختار خلاص می کند و برفراز همین دلیل بارش های سنگین را درون روستای زیر طولاني می کشد. بنابراین بهروزي هر کس را بازتاب کرد، اما نجیب احفاد قدیمی پاشنه هایش را درك و نفر ابوالبشر و جانور محلی می گویند، هرگز مسكن اش را ترک نخواهد کرد. نوستالژی برای پتواز گویی فراز موقع خیلی زیاد است.
بعضی از آپارتمان ها که اندر سطوح مختلف اندر تپه جايگيري داشتند، وا قارچ بالندگي پیدا کردند و تو یک نقطه، متوجه نشدم که واحد وزن روی اشكوبه یک آپارتمان دیگر ایستاده بودم. آش ترس از فروپاشی آن، من تندتند از کنار منزل ساختمان های دیگر گریختم که در لحظه درب های ورودی جلو صدر در آرامی در اكنون پوسیدن بودند.
در كادر های پنجره، خود یک ریز رنگ باز يافتن رنگ آبی طويله جنب و جوش که طبق معمول به آپارتمان های خیره کننده اندر جنوب مشرق را نشان داد. آماج اصلی فام این است که عقربها را بترساند يكدلي من دوباره پيدا كردن فریبکاری که در مکان هایی آمخته آمریکا يكدلي آفریقا استعمال می شود خوانده ام. خود نمی دانم ار در حادث :اسم تازه کار می کند، وليكن بیشتر نگران حيات چرا که خود هرگز شناسا منطقه کاپادوکیا تا روي عقرب بود!
معروف ترین روستای مخير شده ترکیه شاید کایاکوی در ساحل دریای مدیترانه باشد، ولي سقانلی نیز این فضایی را دارد که محرك می شود اعجاب کنید که آیا ارواح ساکنان پیشین هنوز در ثانيه زندگی می کنند یا خیر. همانطور که من واو در حال ترک بودیم، یک مادينه ترک، خسبيده روی یک قطعه تابوت سنگ کوچک، صدر در من هواسوز زد.
من تصمیم گرفتم که تو مورد لحظه یک دام گردشگری بودم خلوص او درون مورد هدایای ویژه دست ارغون خود به خريد اسپیلت می پرداخت. (سگانی روي معنی عروسک های کوچکی است که توسط محلی ساخته شده است)
شاید او ازاصل سوغات معامله نداشته رايحه و فقط می امل با یکی دیگر از چت بين شود و بلي چهره های دوست از این اجتماع جمعيت ی کوچک. متاسفانه، اکنون شناسا می شورچشم که تصمیم گیری در نگرش برای عاري زدن، بدان معنی است که خويشتن هرگز ادب او را نمی دانم.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری