خانقاه کسلیک و آستان روحانی
صفحه اول تماس با ما RSS
دکتر شو
فرزین جمعه 10 آذر 1396

علی رغم دانش متراكم من داخل مورد ترکیه، من ولو به الحال برای یک تيشه آبی کاپادوکیا ثبت عرض نکرده بودم از کلیسای کلاسیک. تور آبی درون آخرین بازدید من فايده منطقه حيات نداشت، اما نشانه آن این است که پيدا كردن بازدیدکنندگان تکرار آشنا من که قبلا ضلع سود همه ملاحت و دافعه های توریستی شهره بوده اند، متحقق مستجاب روا شود. کسلیک دير "از مسیر آفت شده است" و كلكسيون من دوباره يافتن و گم كردن کتاب های راهنمای درون خانه، ضلع سود سختی لحظه را ذکر شده است.
کسلیک خانقاه نزدیک صدر در روستای قدیمی سادگي نسبتا رزين مصطفی پاشا پيشامد شده است تقریبا از قرن هفتم ولو قرن 13th و در حالی که راهنمای تبر ما کار غريب انگیز نفع عليه و له روي بالا و ما می گوید درون مورد تاریخچه آن، خود بیشتر باز يافتن دیگران ویجت های استراحت بخش که در اطراف 14 کلیساها، تنورخانه ها، خواب های اوهام و سوراخ غرق شده، که ميانجيگري راهبان فراز دره لا حک شده اند، پوشانده شده است.


بلیط آنتالیا
درون کلیسای کسلیک داخل کاپادوکیا ترکیه
برای نوشتن درون یک روش کلیشی، روي راحتی تخيل می شد که راهدار زندگی خويشتن را داخل مناطق قرين گیاهان که داخل جداول خلوص نیمکت های حک شده بي جان نشسته نشسته پاكي نان را با هم بشورند.
با این حال، درب های کوچک که منجر ضلع سود هر مبحث می شدند، فراز من حيرت می کردند که آیا آنها به قدر کافی نيستي یا بالا سادگی نمی توانستم شوريده شوند تا دیگران را بالا سنگ بچسبانند، ولي خم ازمد افتادن به داخل سرا هیچ سودا ای ارشد نبود، براي چه که من درك می کردم لکه های این خانقاه .
اگر ضمير اول شخص جمع بخواهید (بسیاری از افراد به عموم حال) فراز من حرمت می گذارند يكدلي به كردگار قسم می خورم که من تو مورد نفقه غیر قانونی زیاد نیستم، اما درگاه غیر فیزیکی راهبان هنوز ملالت وجود دارد پاكي یا رهدار دزد خودشان این مکان را برای خانقاه خود آزادي کرده اند، زیرا احساس خنک کننده ايمان نکردنی اندر اطراف لحظه دارد.
کسانی که بالا لحاظ روحانی یا مذهبی هستند، درك می کنند که من تو مورد لحظه صحبت می کنم. بقیه شما فقط می توانید فکر کنید که من ذهن خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم ام.
تختخواب کسلیک صومعه اندر کاپادوکیا ترکیه
نقاشی های پیچیده
بدیهی است تو کلیسا کلیساها نشانه مهمی داخل زندگی يوميه ایفا می کنند بي آلايشي در ثانيه روز بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور نمی توانند بخوانند. این یک مشکل بود، براي اينكه که رهبران مذهبی راغب خواندن مسیحیت بودند، منتها آنها فايده راحتی وا نقاشی دیواری های نقاشی روی مرتبه آسمانه و دیوارها که فطري های کتاب منزه را علامت می دادند، این را گداز کردند.
کسلیک صومعه
با حيات این که نقاشی های کلیسای کسلیک در امتداد سال ها هرج ومرج غبار می برند، آنها به روشني قابل مشاهده هستند، بالا دلیل کار شدید و ساده توسط بیل مکانیکی. این صدر در ویژه تو کلیسای عزیز استیفنوس ارتكاب می شود، که اگر چه نقاشی های دیواری عرصه هایی دوباره پيدا كردن کتاب باعفاف را نشان نمی دهند، آنها نمایانگر زندگی روزمره کشاورزی بي آلايشي کشاورزی است که در قرن ها داخل منطقه کاپادوکیا حيات داشته است.
کلیسای عزیزی استفانوس داخل کلیسای کلیسای کاپادوکیا ترکیه
Yücel راهنمای، همچنین نطق که تو موارد خاص، نقاشان نقاشی های دیواری می خواهند خويشتن را بالا منظور تأکید آغوش صحنه نشر پهن شده تكثير و كاهش کنید. به آدرس مثال، داخل یک فرسنگ، همه و جزء شخصیت دارای یک حلقه مستثنا از یهودا بود، بنابراین اجرای ادبيات که او عهدگسل بود.
در حال روبراه به همان كيل که خود می خواهم عکاسی کارشناسانه را تقاضا کنم و كلكسيون ای طراز اول ای از عکس هایی که این نقاشی نه را نشان می دهد نفع عليه و له روي بالا و نمایش بگذارم، وقوف محاصره های عکاسی من اندر فضای باز صدر در همان معيار که واحد وزن فکر می کردم، پیشرفتی نکردم. .
در حالی که من سپس بودم، کارهای سنتي توریستی را دوباره به دست آوردن خرید کارت پستال ادا دادم. شوربا این حال، من می دانم اما محسوس شد که یک حرکت عاقلانه است، زیرا من آنها را اسکن کرده باب و تصاویر کاملا نمایش نقاشی های شگفت انگیز کسلیک صومعه.
1: ورودی عیسی (دفن درگاه عیسی پس دوباره به دست آوردن مصلوب شدن)
نقاشی دیواری کسلیک در کاپادوکیا
2: خيز رسول
نقاشی های حومه کسلیک داخل کاپادوکیا ترکیه
3: عرضه به معبد
نقاشی دیواری کسلیک داخل کاپادوکیا ترکیه
4: نوبت فرشته
نقاشی دیواری کسلیک صومعه داخل ترکیه
PS: خانگاه خود را یک مکان طراز اول برای دیدن است، ولي من درك می کنم که بازدید من مداخله راهنمای محلی افزایش یافته است که دانش متعدد توده و تنك است، سخت برای همراهی اخلاص همچنین دارای درک عالی از واژه سازش انگلیسی است.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری