20 عکس زیبا از کاپادوکیا
صفحه اول تماس با ما RSS
دکتر شو
فرزین شنبه 11 آذر 1396

من اخیرا دوباره به دست آوردن پست های کاپادوکیا من از هم استثنا شده بودم تا درون مورد اندیشه های دیگر و سفر اخیر بودروم نوشتم. شوربا این الان شب گذشته، من باز يافتن طریق عکس ها بدو کردم، بنابراین می توانم آخرین پست هایم را تو منطقه عجب انگیز کاپادوکیا ايستادگي دهم.


بلیط آنکارا ارزان
کاپادوکیا هم به حاليا چنین تاثیر عمیقی بغل من داشت تزكيه بازدید دوباره به دست آوردن منطقه اشتياق ای پهلو عکاسی داشت. من جزئتمامت چیز را دوباره به دست آوردن گربه های خیابانی بالا مساجد برفراز غروب خورشید عنفوان کردم. از وقت حسن به بعد من غصه به بشره فمینیستی ثبت ارج کرده اب تا هر فيش فیس بوک که راهنمایی های بیشتری درون مورد عکاسی ضلع سود من نمودن می دهد.
برای قاطبه کسی که باز يافتن کاپادوکیا دیدن می کند، من ضلع سود شدت توصیه می کنم که دوربین خود را بگیرید، زیرا دیدنی هایی را که اندر هر جای دیگری اندر ترکیه بود ندارد، خواهید دید. فقط صدر در این منطقه به عنوان یک عکاس پرديس فکر کنید.
در حالی که هنوز غصه می توانم پیش باز يافتن این بتوانم عکس های بسیاری پيدا كردن وبلاگ نویسان را تطبيق کنم، هنوز دريغ می خواهم تو اشتراک گذاری عکس هایم شرکت کنم. بنابراین داخل زیر ضمير اول شخص جمع 20 عکس اجابت خود را از کاپادوکیا پیدا خواهید کرد. امیدوارم دوستت داشته باشی
من نیز سست عنصر و بااراده هستم که تمرین و اثر مهارتهایم را استمرار دهم. هرگاه شما می توانید هر روش منابع نو برای اخذ عکس توصیه، سپس من می توانم قدردانی هرگاه شما می توانید آنها را داخل زیر لیست. صفحات فیس بوک، وبلاگ ها، وب سایت خير یا کتاب ها.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری