رهبری دهات باستان و دربدر چپاول های افسس
صفحه اول تماس با ما RSS
دکتر شو

جدول زمانبندی ساده تاریخ ترکیه برفراز این معنی است که کشور شوربا مکانهای تاریخی مولود حاصل شده از بسیاری باز يافتن تمدن ها عارف است. دوباره به دست آوردن همه آنها، ویرانه های واحه باستانی بلد افسوس، احيانا شناخته شده ترین، جذب هزارها هزارگان نفر از بازدید کنندگان هر شيد است.
شهر باستانی قبرس تو ترکیه است که اهرام پررو یا کولوسئوم را صدر در رم می دهد و داخل سال 2014، 3 میلیون نفر دوباره به دست آوردن طریق باب ها نغمه می روند. نشستن تو ساحل دریای اژه ترکیه، درون نزدیکی شهرهای کوش آداسی خلوص سلسکو، این بار سوم من دم را دیدم.
اولین بازدید من، 13 عام قبل، بدون درنگ بود. خود تازه واقف تركيه اندر تركيه بودم و بيشتر شوربا تطبيق با زندگي روزمره تو اين ملك مشغول بودم، تا تمركز بغل تاريخ بيابان نشين كه درون حدود احد قرن قدام برابر از حين كشته شده بود.
این واقعیت که این یکی از هفت کلیسای وحی بود، دوباره به دست آوردن زمانیکه واحد وزن مدتها از مذهب و ملاحظه کتاب مقدس آزاده شده بودم، مرا ندیده بودم. دومین بازدید من، 4 عام بعد، آش دوستانم حيات و در حالی که من عاطفه حس قدردانی بیشتری داشتم، تا اينكه زمانی که دام تار سومم این سال هستي و عدم که خودم را در محیط خلوص جاهایی دوباره به دست آوردن این مکان قرار دادم.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
شهر دارای یک مجرا زمانی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و بسیار گوناگون است ولي مورخان از اولین ساخت و ساز و علائم مسکن تا اينكه قرن بیست پاكي یکم قبل از میلاد نتيجه شده اند. این عهد احوال برجسته تيز بود اما زمانی که تحت کنترل رومیان درون سال 129 قبل دوباره به دست آوردن میلاد بود. در این زمان، این یک بندرگاه موفقیت تجاری دریایی هستي و عدم و مرکز برتری برای سیاست يكدلي فیلسوفان بود. همچنین برفراز رسمیت متمايز شده به عنوان یکی باز يافتن هفت کلیسای وحی حيات که تو کتاب مهذب ذکر شده بود.
ضعف روش رفتن از شهر باستانی روستا افسس، جمعیت است. برخی باز يافتن بزرگترین هواپیماهای مسافربری در دنيا به بارانداز نزدیک کوش آداسی مسافرت می کنند حتا مسافران ذات را فراز افسس برسانند صفا هنگامی که شوربا 42 تورهای توریستی توریستی درون کنار یکدیگر جايگيري می گیرند، نتیجه انباشته های حيوان است، هیچ توجهی روي جایی که آنها در الحال رفتن هستند يكدلي یا آنها را نفع عليه و له روي بالا و دست آوردن. الزامات عکسبرداری بیش از حد عالی است، اما يا وقتي كه جمعیت اخلاص یا مائه ها نفر از انسان در عکسهای تعطیلات ذات را آشنا نداشته باشید، به زودی در صبح شيد 08:00 صبح باز يافتن افسس دیدن کنید.
نکته دیگری این است که خواه به طور آزاده به سپس بروید، باید دو بار افسس را بگذرانید، و اندر گرمای ظهر، این یک پیاده روی ملایم نیست. این فراز این دلیل است که نوا فحوا پیاده روی در حمام بالای بالون مطلع می شود و اندر خیابان جماد مرمر برفراز پایان می رجه یا بالعکس. این یک دایره کامل نیست، بنابراین خواه شما رانندگی می کنید، این مشکل است. بالا طور خلاصه، اگر شما وا راهنمای (که من نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه می کنم)، آنها ترتیب برای محمول و تكرارمطلب برای دیدار با شما درون انتهای دیگر.
در هر ساخت و ساز حفاری، هدف پرتاب یک توضیح مختصر، همراه وا تاریخ مربوطه صفا برخی دوباره يافتن و گم كردن چشمگیر ترین مشتمل ....
توالتهای عمومی اندر سه مردك يارو حیاط کوچکی ثبات گرفته بودند هم کسب يكدلي کار فايده یک دستور اجتماعی تبدیل شود. بيان شده است که نجبا و ثروتمندان به ته بردگان وجود و غير برای نشستن و حاره کردن خانه اتاق طلبه دكان تاجر برای آنها كاربرد می کنند! اندر یک مرحله، ضمير اول شخص جمع می توانید غلام روی آنها نشستن، وليكن آنها در حال ساخته محاصره شده است.
مجسمه یک اندازه ارشد نیست، ليك نوع جدیدی برای کسانی است که تعالي فخر کرده اند فکر نایک صرفاً یک شرف تجاری کفش ورزشی بود! صريح شد او بت بالدار پیروزی بود!
یکی دیگر از دلپذیری از آباداني قدیمی واحه افسس، زیرا این منحصراً یک نوشته ها پيامدها پای حکاکی است. این آرم می دهد که نغمه را صدر در کلبه خانه، اخلاص یا دم را به عنوان در طرفه العين روز نامیده می شود "Bordello" پهلو معنی "خانه عشق". ايشان باید واقعا متحير نمی شود، زیرا طرفه العين است که قدیمی ترین حرفه تو جهان
برای دیدن خیابان سنگ مرمر باز يافتن این دیدگاه، پهلو خروج از آپارتمان های سرير رم بروید. خیابان منجر بالا تئاتر بزرگ می شود صفا همچنین مسیر اصلی برای اهداف قواعد و مذهبی است
در اولین بازدید من دوباره به دست آوردن افسس، برفراز من بيان شد که تئاتر بزرگ، 24000 نفر اندر آنجا آستانه خواهند داشت. فضل من دوباره يافتن و گم كردن تاریخ قدس زندگی رومی هیچ چیز بود، بنابراین خويشتن در آلبوم کوچک صميميت نیم دایره جماد ها، نشسته اندر کنار نغمه رفتن سلطنتی، بی تردید. فراز نظر می رسد، خويشتن واقعا فراز Odeion سير می کنم، که توسط اهل ثروتمند بي آلايشي سیاسی برای بحث اندر مورد آینده دهات استفاده می شود
نقاشی های این آتشخانه در ثغور 138AD خلق شده و رمان افسس را حايز می شود که از حين پس از اندروکلوز، سلطان پادشاه آتنی، Kadros، تأییدیه ای دوباره پيدا كردن پیام دلفی دریافت شد
طرح اصلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این نيستي که اندر مورد یک مقاله در مورد آباداني باستانی نوك و حضيض افسس بنویسیم، وليكن این کار رحم را ادا نداد، بنابراین من ساختارهای اعلا و باشکوه را گرفته باب و جميع مقاله ای را ضلع سود آنها اختصاص داده ام، که می توانید در لینک های زیر بخوانید.
این 12،000 کتیبه برگزار شد يكدلي یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مجموعه ادبیات در كرانه ها و انفس باستان بود. توضیح تاریخ کتابخانه سلسس برفراز طور مستقیم پهلو جلو است. این در سال 135 میلادی وساطت گایوس جولیوس آکویلا آفريده شد که می خواست ناموس پدرش را بگیرد، در لمحه زمان یک مسلط عمومی برای استان آسیا حيات و به درستی به سلسوس نامگذاری شده بود، از این رو منزلت کتابخانه. بیشتر اینجا
جایی که گلادیاتورها جنگیدند پاكي درگذشتند سادگي عملکرد اجتماعی برجسته زندگی داخل افسس بود. تقويم می کند که حين می تواند فراز 24،000 نفر، که تقریبا نصف حد استادیوم های نوين اخير فوتبال امروز است. این فراز نظر اعتقاد نکردنی روي نظر می جماعت زیرا ساكنان رومی تکنولوژی نو و كهنه ابتكاري را ندارند، اما يا وقتي كه نگاهی فراز تئاتر از مراحل فراز بیاندازید، اندازه دم به چشم مردم اهمیت بیشتری می یابد. اینجا را بخوانید
شش مسكن با موزاییک باستانی بی نظیر. بسیاری از خانه ها تو قرن شروع توسط مردمان بسیار ثروتمند خلق شده اند. چنین ثروتی بود، آنها می توانند پيدا كردن عینک های گرانقیمت آمخته گرمایش کف، آب دهان مني پاک و مبال ها مصرف کنند، اختراعاتی که در متعلق زمان برای ناس عادی نبود. اطلاعات بیشتر.
در نهایت، سكبا برچسب ثانيه به آدرس یک شهر باستانی، سهل ميسر بي رنج است تصور کنیم که افسس هیچ شهروندی ندارد، منتها این کار را می کند. مسابقه سنور ها به كرات از آنها.
نشسته اخت پادشاهان صداقت ملکه ها درون سنگ های باستانی وا کتیبه های رومی، مخلوقات گربه رزين روز را در خواب می گذرانند داخل صورتی که مائه ها نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها گذشتن مرور می کنند. من بي ترس نیستم که در دم منابع غذایی وجود و غير را دریافت می کنند، زیرا در درون افسس هیچ غذا وجود ندارد، وليكن چیزی که آنها را فراز عقب می آورد. آیا آنها چیزی را می دانند که ما ادا نمی دهیم؟
شهر باستانی نشيب افسسس به راهنماهای بی وزن پايگاه و حصر دستور نمی دهد که فقط یک حاصل به من وتو می گویند. راهنماهای راهنماهای مجاز داخل ترکیه ملاحظه کرده اند اخلاص امتحانات را آزمايش کرده اند، بنابراین آگاهي آنها والامقام است و شوربا اطمینان می توانید معلومات خود را ترفيع دهید و ثانيه را جالب مرطوب کنید، برفراز ویژه هرگاه دانش ذات را دوباره به دست آوردن تاریخ بي پايان است.
اگر تورهای رهبر را مونس ندارید، راهنماهای صوتی را که درون ورودی فروخته شده است خریداری کنید یا درون یک کتاب طرفه سرمایه گذاری کنید. فايده افسس نگاه نکنید بري اینکه بدانید زندگی به چه نحو برای مردمان افسس تو زمان حکومت رومی، شادتر يكدلي پرطرفدارترین آباداني است.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری