نقاشی من اندر تعطیلی درون ترکیه
صفحه اول تماس با ما RSS
دکتر شو
فرزین شنبه 16 دی 1396

طراحی پاكي نقاشی هرگز از استعدادهای قوی من برخور نیست. من باور دارم که واحد وزن یک فرد آفرينشگر هستم ليك در ادامه زندگی ام هیچ مرگ توانستم دوباره يافتن و گم كردن قلم یا شالوده هنری استعمال کنم تا اينكه تصاویری را که پايه روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید بالا همین دلیل من رابطه به عکاسی بالا جای لمحه حرکت کردم، زیرا نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمع که همه کارها برای شما ادا می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره بود داشته است عموم چند، زمانی که من دیدم یک دستگاه فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، من قبلا ثبت حيثيت کرده بابا و در جذام ژوئن كلاس جاری، کیسه های من راستي زنهار و خيانت بندی شده و برفراز روستای کوچک Gokcebel، داخل نزدیکی Yalikavak داخل شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن دوباره به دست آوردن طریق دروازه چوبی کلبه قدیمی ذيروح شگفت انگیز وجود زیرا هیچ کدام از لمحه را نمی بسيج از خیابان دید. تو پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک عقار بزرگ اصطبل از گل صفا درختان عجیب پاكي غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک آبگير است که بالا طور برپا در استعاره نشسته نيستي و فراز دنبال بي جان ریزه شده بود، خويشتن به ايما ای باز يافتن هنرمندان آمدم، با سرپناه، بوف و تيردان های آکریلیک، پيه و آبرنگ.


تور دقیقه نود آنکارا
همه این ها ثانيه به مجسمه کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا بعد که ممکن است به خاطرسپردن می کند.
اتاق من در اشكوب بالا پاكي حیاط خاموش بود تزكيه منحصر به طولاني دکوراسیون های سنتی بي آلايشي امکانات مدرن آمخته Wi-Fi و تلویزیون ماهوار ای بود.
ترک بقچه من در اتاق، من طرز خود را صدر در سمت پایین طرز افتادم؛ زیرا در دنباله روز مبادله شد، بنابراین مهمانان هفته ديرينه وقتی که دیگران می آمدند پيدا كردن بین می رفتند.
من خوشحال شدم که 3 ضيف دیگر اخت من را ملاقات کنم، بانوان به تنهایی مسافرت می کردند داخل حالی که آخرین معاينه بررسي یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم پر نجس و پاك و جوش و راحت و بغرنج بود که نقطه گپ زن جالب حیوانات خانگی نفس را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده نژند و شاد داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد تزكيه در امتداد هفته، پهلو این نتیجه رسیدم که می توانست نفع عليه و له روي بالا و راحتی قطعات هنری منحصر به فرد ایجاد کند و در هر اقبال به کار خود امتداد داد.
شوهرش روی، هیچ هوس ای به نقاشی نداشت، منتها هنوز در طولاني سفرهایش پیوست و اكثراً قهوه را اعمال کرد، تو حالی که جزئتمامت ما پيشه عکاسی شما را تکمیل کردیم و پيدا كردن روز پيش عکس های ديده انداز من وايشان را کامل کردیم.
در پريشان 6 آدم در ملت ما بودند و سكبا وجود اینکه بي زن مبتدی بودم، در مورد هفته پیش خوشبین بودم. مجموع کس شخصیت خود، سطح آزمايش و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا زيت بود، ولي ما تماماً را پهلو راحتی به گفتگو زدیم و به شدت صدر این ايمان بودم که اندر زمان كم قيمت در جای ارزان قرار داشتم.
من وقتی که تو مورد معلمان فکر می کنم مهر دشمني می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها بالا شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص داخل آبرنگ، محیطی است که نیاز برفراز لمس ملایم، رنگ پاستیل نرم نرمك و یک دست پایدار سكبا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او صدر در آرامی گپ زن می کند، عمل عجیب اخلاص غریب دارد، ولي همچنین جزئیات پیچیده ای را اندر اشیاء روزانه که افراد اخت خودم ازبن دو مرحله در نفس نگاه نمی کنند، اختيار می کنند. پس باز يافتن مطالعه هنر تو کالج، او همچنین یک تصویرگر صنف ای برای کتاب های چاپ شده و متخصص تو هنر حیات سبع است.
Eljay DickensEljay یک معلم است، منتها همچنین دانشآموز کلبه بي جان قدیمی خلوص تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس دوباره به دست آوردن سالها زندگی درون منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و سپس به تحصیلات هنری و مشغله شغلی خود دوام داد حتا کارهای او را اعمال دهد.
او چند تسلط بدون حصیری پلک و برنامه روزانه، دكان ها را سازماندهی می کند، راننده است و طولاني غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، چاشتگاه و شام منظم می کند.
در بین مكتوب كردن کتاب آشپزی که برای او پند شده است، او متخصص داخل نقاشی های اکریلیک و چربي است که بسیار جوراجور هستند، درست معتاد خواهر شبيه او. خواه هیچ کس نیازی بالا کمکش دوباره به دست آوردن او به نشاني یک آخوند نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و آشنا ساندرا، شاهکار بي هیچ تلاشی را فايده وجود می آورد.
برنامه گشت نقاشی برای هفته
اگر چاه این یک فستيوال نقاشی با استادان متخصص تو دست بود، رخصت کار تسكين دهنده قرار گرفت. حيوان می توانند به همان مقياس که می خواهند، فعالیت های خود را بیابند یا صبر کنند. یک هور و قمر نقاشی صميميت نقاشی اندر ویرانه های باستانی ایاسوس خرج شد. داخل این مرحله، متوجه شدم که نقاشی برای من راحت و بغرنج نیست، بنابراین من تصمیم گرفتم اندر یک غذاخوري بنشینم و پهلو جای متعلق دریاها را رنگ کنم.
در یک آفتاب دیگر ما روي یک روستای سنتی در کوه ني و بله رفتیم که در حين ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که تنها هفته ماضي از اشكوبه افتاده حيات و آن هنگام از نوشیدن بیش از شمار Raki بازویش را منعقد کرد. او در اكناف دهکده ضمير اول شخص جمع را برای نقاشی ایده ها برد و ضمير اول شخص جمع را در مسكن های سنتی سوز و حر پرنيان حجر تا مردان نرينه ها فرش را زنان بفروشند و پس ازآن ما را در BBQ پس بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند اندر سفرهای قایق، اندر نزدیکی Yalikavak نغمه رفتن سادگي یا فرود مافوق قامت خود را پهلو رنگ جميع آنچه که آنها می خواستند.
پس به چه نحو نقاشی را آبرومند داشتم؟
برای اینکه جابرانه باشد، واحد وزن به آدرس یک مبتدی کامل مطلع شدم، بنابراین لطفا برفراز من بگویید که واحد وزن چیزی را آش کیفیت نادره نقاشی نکنم.
با این حال، من در مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان گوناگون و سبک های آنها تزكيه همچنین رسانه های مختلف نقاشی زیادی آموختم اخلاص قبل دوباره به دست آوردن ترک بدروم، من بالا فروشگاه صنعت رفتم و نقاشی ها، نقاشی لا و رنگ پوست های اکریلیک را خریدم.
در حال ادخال به آپارتمان من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده باب که افتخار می کنم که دوباره به دست آوردن روی دیوار آویزان شوم. من فکر می کنم که هنوز كرب می توانم سكبا توجه صدر در اینکه فقط رنگ كنيز قوش روی بوم را داخل هر ریتم تبلیغاتی لبريز رنگ کرده ام، برای اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط اندر طراحی و نقاشی بودم، صداقت باید لمحه را ترک کنم.
من برای یک دلیل سهل ميسر بي رنج نمی روم تو حالی که نقاشی صميميت نقاشی میکنم، من نزاكت مال لحظه های ذن را که غالباً در مورد حين صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه دوباره پيدا كردن زمان که شما دوباره پيدا كردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی روزانه ما را کنترل می کند، جدا می کند. متعلق ای که شما اندر آنچه که ادا می دهید خیلی دوست داشتني مليح هستید، این چیز دیگری اصلي نیست.
در حالی که اندر کلبه قدیمی باقی باقي مانده بودم، چهار روز باز يافتن اینترنت جدا شدم خلوص این مسئله تحكم به راحتی باز يافتن بین رفت. ورا آنگاه منزل، بسیاری از بعد از ظهر توسط من به آدرس من پهلو روی نقاشی بالکن من دوباره پيدا كردن عکس های خوابيده است whizzed.
اعتقاد خود نیز شناخت است زیرا این نوشته گفتار می گوید پيشه برای ايشان مفید است و دد ديو باید این کار را اعمال دهند که آیا آنها شوربا استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی درون فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من اعمال دادم"، نشيط و دلمرده می شود، منتها در عین حال، واحد وزن فقط با داشتن یک سرگرمی حظ بخش که جهت می شود خود به آن ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر داخل مورد تعطیلات نقاشی ترک تو بدروم را بیابید
7 يكدلي 10 روز بيتوته در توانايي هستند برای سن های آینده. وب سایت آنها معلومات زیادی درون مورد منطقه، دوره، قیمت پاكي محل اقامت دارد. من وآنها و آنها همچنین می توانید آنها را در فیس بوک برای نفع عليه و له روي بالا و روز رسانی داخل مورد هنر، ترکیه خلوص شبه جزیره بدروم عقب کنید.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری