گردوخاك خراب های تماشاخانه افسس
صفحه اول تماس با ما RSS
دکتر شو
فرزین يکشنبه 17 دی 1396

برای نزيه و بي روح بودن، تئاتر هيهات محل مورد تعشق من نیست. من احساس انفعال می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته دهات گرین صداقت روم باستان، بله که لحظه نیز صحنه برای مبارزه وا گلادیاتورها خلوص حیوانات بود. من نمیخواهم صدر در جایگاه عرق بگذارم، جایی که موعد و باقيمانده بی ضرر فقط برای التذاذ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از ثانيه گفت که جریان طبیعی تکامل كس این روزها را تدفين کرده است و در حال تامين تئاتر افسس یکی پيدا كردن بزرگترین تبعات زنده ماندگار دنيا رومیان است که دوباره به دست آوردن تحسین و شرف فراوان منتفع است.
تئاتر، که در مبدا در دوران حكمراني هلنیستی مصنوع و آفريدگار شده بود و اندر کنار رومیان نیز، درون سواحل اژه ای ترکیه، اندر نزدیکی کوش آداسی سادگي سلسکو ثبوت داشت، همچنین جایی بود که مجموعه ای باز يافتن رویدادهایی را برای هدایت شعاير پل بيرون از آبادي اجرا می شود! بنابراین اندر کنار اهمیت تاریخی نفس نیز دارای اهمیت مذهبی است اخلاص شایسته مقاله ای است که صرفا روي خود اختصاص دارد.


بلیط ارزان مارماریس
برآورد می کند که متعلق می تواند نفع عليه و له روي بالا و 24،000 نفر، که تقریبا نصف قدر استادیوم های تازه :قيد جديد فوتبال امروز است. این صدر در نظر عقيده نکردنی ضلع سود نظر می گونه باند زیرا شهروندان رومی تکنولوژی بكر را ندارند، اما يا وقتي كه نگاهی نفع عليه و له روي بالا و تئاتر از مراحل حاصل بیاندازید، اندازه دم به چشم كس اهمیت بیشتری می یابد.
در ثالث بازدید من بالا افسس، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط فايده یک بار اوج رفتم. آخرین بار، پس دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی بقیه شهر، درون تابستان آفتاب تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره باز يافتن صحنه فراخنا کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین صدر در زمان های مدرن، از لحظه است که قبلا پادرمياني خوانندگان بي آلايشي نوازندگان مالوف استینگ، پاوروتی و التون جان استفاده شده است. همه آنها از آکوستیک های باعرضه تشکیل شده توسط مدل 30 متر نیمی دوباره يافتن و گم كردن دایره تئاتر منتفع بودند.
این پايه تئاتر است که انسان را می کشد، زيرا به منظور متاسفانه، معماری نازک خيس از آن باقی الباقي است. تئاتر سالهاست که دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن زمین لرز ها گزند می برد، اما من دوباره پيدا كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب توسط ایده آکانی آتیلا، عتيق شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی درون تکثیر وجه اصل نمایش سوي پيش تئاتر داشت، بسیار هیجان مصدوم بود. این یک رونوشت اسکن شده باز يافتن نقاشی او است، همانطور که داخل کتاب نفس با عنوان "افسس، پریین، میلتس خلوص دیدیما"
من به فرهنگ های کتاب مقدس يقين ندارم، وليكن هیچ دلیلی بود ندارد که آنها هرگز همبستگي و اختلاف نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من درون ذهن من ادبيات از ارتكاب رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را درون صحنه ای که درون این داستان ظاهر می شود معلوم کنید، تصویری روشن از این که هزارها هزارگان نفر تو تئاتر علاوه می شوند سادگي یکدیگر را صدر در حالت شگفتی باز يافتن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، ياد تفکر هوشمندانه دوباره پيدا كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا اندر مورد مناسك پل، خشم ساده خالص.
داستان بدايت می شود فراز ما اندر مورد یک ناآزموده سینمایی که به پندگيري Demetrius خوانده می شود. او دوباره پيدا كردن مجسمه های بت دیانا (آرتمیس)، از ساختار مجاور آتشخانه آرتمیس (یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی) استفاده کرد.
با این حالا پولس سخن ...
"خدایان توسط دست آدم ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این امر به معیشت وجود و غير تهدید شد. او برفراز جمعیت رو بالا رشد در خیابان بارانداز گفت ...
"خطر وجود دارد که نعم تنها سودا ما پندگيري خود را باز يافتن دست می دهد، بلکه همچنین آتشكده آرتمیس بت بزرگ، بی عرض خواهد شد"
مردم فاتحه به فریاد "Artemis افسسیان بزرگ است!" و علاوه آوری ان خطيئه در تئاتر، متوقع پولس رخ اش را علامت می دهد، وليك شاگردان او، از توهم زندگی او توصیه او را ضلع سود دور ماندن.
تئاتر افسوس ترکیه را خراب می کند
وکلای عمران ده مردم را خلوت کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه دنيا نمی داند که آبادي افسس نگهبان معبد آرتمیس ارشد و تصویر او، که از كرسي افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره پيدا كردن آن، پولس افسس را نفع عليه و له روي بالا و خاطر التهاب از امنیتش ترک کرد، ارچه برخی توقع داشتند که او در آنجا زندانی است. هنگامی که دوباره به دست آوردن تئاتر افسس دیدن می کنید، پندار کنید که این داستان، آیا شما مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که به جای آنکه عاطفه حس کنید که شما برفراز شمع سنگ های باستانی نگرش تفرج می کنید، برفراز جای آن، اهمیت اجتماعی صداقت سیاسی حقيقت و مايع جاري افسس، یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری