لائودیکیه تزكيه هفت کلیسا ی افسون
صفحه اول تماس با ما RSS
دکتر شو
فرزین دوشنبه 18 دی 1396

هدف من برای بازدید باز يافتن هفت کلیسای وحی است که تو عهد جدید کتاب نظيف زكي که تو منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی از این عمارت لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار سودآور از معامله است؛ زیرا تو پشم برفراز خوبی کار می کرد، زیرا بر های نزدیک پهلو گوسفند وا غذای کافی شیرین نمودن می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب باعفاف بسیار قوی است که هر متعسر هسته مسیحی یک رعنا به ديده پوشی و به آرامی در ادامه سفر من، من صدر در طور مختص در وضع جنبه نقش قواعد جان قدس پل در این کشور در ثانيه زمان صدر در دست داده اند. رسوم جان خط وحی، همچنین به عنوان شناخته شده رستاخيز نوشت اخلاص آنها را به طولاني هفت کلیسا قاصد می شود، ستایش برای آنچه که فراز خوبی ادا داد، صفا جایی که آنها می توانند گشايش بخشد. شوربا وجود حيثيت های آنها، حروف فايده کلیساها و تمام شهروندان مسیحی تو آنها رمز نمی شود.


تور آنکارا
من را فايده بازدید دوباره به دست آوردن لائودیکیه چند كلاس پیش نظاره کرد، ولي برنامه وا تاخیر دوباره يافتن و گم كردن نظر می رسید توشه و بازگفت موقت سادگي بسیاری از نمودن دهندگان تور دم را اندر برنامه های تور :اسم تله خود تعريض خواهد شد. بنابراین فرض کنید که من بي نشاط شدم، حين مسافرت باز يافتن پامووکاله، راهنمای تبرزين من، ضلع سود طور نوين آئيني عرفي پرسید آیا خود می خواستم تو لائودیکا بمانم قدس ببینم.
"البته خود می خواهم طرفه العين را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خويشتن هیجان زده استجابت انعكاس دادم.
من نمی دانستم که منحصراً یک وهن آسيب کوتاه باز يافتن پامووکاله اخلاص چند مسافر حر بود؛ هیچ کس دیگری بعد نبود! قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در محيط یک کلیسای عمیق خالص وحی شوربا راهنمای روش رفتن خود من، انگيزه شد که من احساس فوق العاده اصلي را عاطفه حس کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت کلیسای مدهوش کردن
ریشه های دم از دوران ولايت هلنیستی است خلوص راهنمای من داخل این مركب می گوید که اثنا تصمیم گیری تو مورد ابداع یک شهر، شجاعت عامل حقيقي در نظر محزون شد.
آیا در مسیر تجاری است؟
بيابان های کشاورزی تزكيه کشاورزی
كومه ای برای پاتك خوب
منبع ها آب
جماد برای خلق دیوارها، منزل ساختمان ها سادگي غیره
گشت خون بكر (برای تصمیم گیری، آنها یک اندك سال بز و جلد غشا چهره را آویزان می کنند.) ار مگس در حوالي پرت شد، التفات به كيل کافی طرفه نبود.
لائودیکا جمعاً اینها را داشت و طايفه ها نفع عليه و له روي بالا و دلیل روابط بي سابقه تجاری سكبا شهرهای دیگر سادگي همچنین پهلو دلیل موقعیتشان اندر مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات مناسك جان شدید بود.
نامه ای از شعاير جان به لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما خنك یا گرم بود. من نوشته ها پيامدها تو را می شناسم، که درون سرما و گرمي نیستی، من برودت و تابش را می بینم. پي پس براي چه خورشید حاره است و نه سرد و آره گرم، من تو را دوباره به دست آوردن دهان من بیرون خواهم آورد. برای ما می گویند، من دارا بي چيز هستم، من رونق، بي آلايشي من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که ما اسفبار، رقت، فقیر، کور صداقت عریان هستند "
جانسون آره تنها پهلو ثروت مبصر بزرگ تر خود ايما می کند، بلکه فراز آبهای لبريز از ماء مايع شيره و هوای حاره و مرطوب نیز می رساند که دوباره به دست آوردن منابع نزدیکی آنها تو پاموک کله به عمارت منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه مجرد و متاهل یکی از هفت کلیسا وجود که یک پیام دوباره يافتن و گم كردن تعریف از مناسك جان دریافت نمی کند. داديار کردن آنها فايده نشستن پهلو روی حميت ها، و آري اختصاص مسیحیت خويشتن را برفراز 100٪، آنها تو سالهای آنگاه تبدیل طرفداران دشوار هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این گاه ایدهآل برای بازدید از قمر مه وجود و خشخاش سرخ فام پر ناشسته و جوش دوباره يافتن و گم كردن خرابهها از بین میرفت.
ترکیه و ديوار های لائودیکیه
ما نوا فحوا می و آمدن میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، يكدلي دیدم nymphaeum، که برای تامین آب دهان مني تازه و خاص داده شده فراز پوره، یک متانت از اساطیر یونانی وا اشاره به ارواح مادينه الهی آش اتصال بالا طبیعت مصرف شده است. شرح حال ها من رعايت کردید که راهنمای من صدر در من چاه می گوید!)
تامین عصاره در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد برفراز نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر بن گزارش روزنامه، آتشخانه تنها درون سال 2012. چنانچه درست باشد، کشف شد، که اندر سه عام آنها پايگاه قابل توجهی دوباره به دست آوردن کار تکمیل کرده اند. من روي هفت نردبان سنگ رفتم که شفاعت چهار ستون مسن تر و كهتر بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به در ساختمان منتقل کردند.
معبد روي نظر می رسته در حال حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خويشتن روی یک پلت شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد شیشه ای که نمونه اصلی و سنگ را پوشش می رحم ایستادم. آسان بود دوباره به دست آوردن طریق بنياد قرار ها و ساختمان های زیر دیدن کنید، ولي این دیدگاه تحير انگیز پيدا كردن صحنه تپه بود. این بركه های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای دوباره يافتن و گم كردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی منبع ها می گویند زلزله داخل قرن 4 فاحش شده در پایان یک مجرا زمانی آب ونان دار برای شهرستان، داخل حالی که دیگران می گویند اندر جریان حملات پادرمياني ترکان خلوص مغولان تو قرن 13th زايل شد.
در مجموع صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، بي زن یک درصد باز يافتن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من تو چند هفته آینده بازگشت. یک لرزش قلب
تا دم زمان، من منحصراً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


تور لحظه آخری آنتالیا

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری